فهرست
روزهای سخت پدیده بعد از ستاره شدن: زنجیر روی نیمکت
روزهای سخت پدیده بعد از ستاره شدن: زنجیر روی نیمکت

روزهای سخت پدیده بعد از ستاره شدن: زنجیر روی نیمکت

آی اسپورت – همانقدر که بازی دادن به مهدی ترابی در بازی دوستانه تابستان قبل با ازبکستان کار عجیبی بود، نیمکت نشینی او در بازی دیروز هم عجیب به نظر می‌رسد. مهدی ترابی، در اولین بازی ملی اولین گلش را به ازبکستان زد و بعد از آن هم دروازه گوام، ژاپن و قرقیزستان را باز کرد. تا شروع همین فصل، تعداد گل‌های ملی ترابی از گل‌های باشگاهی او بیشتر بود اما امسال ترابی اوج گرفته، آقای گل لیگ برتر است و توانسته دو گل هم بسازد. او همزمان با تبدیل شده از یک پدیده به ستاره اصلی لیگ برتر، در تیم ملی جایگاهش را از دست داده است.

ترابی بازی با قطر، نیمکت نشین بود و نمایش ضعیف طارمی در پست وینگر چپ تیم ملی را تماشا کرد. بازی با چین، فقط 17 دقیقه به زمین رفت و نمایش خوبی داشت اما باز هم مقابل ازبکستان نیمکت نشین بود و این بار، طارمی در سمت راست و امیری در سمت چپ بازی می‌کردند.

از شانس‌های اصلی بازی در پست وینگر ترابی تنها بازیکنی است که حتی یک بازی هم فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا نکرده است. طارمی، جهانبخش و امیری این سه بازی وینگرهای تیم ملی بودند و حاج‌صفی و دژاگه که توانایی بازی در این پست را دارند، در پست دیگری به میدان رفته‌اند. کی‌روشی که ترابی ناشناخته را تبدیل به بازیکن ثابت تیم ملی کرد، حالا او را بعد از ستاره شدن دوست ندارد.

 

 

کد خبر: 9406

۶    
آی اسپورت
2016-10-07 19:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر