فهرست
گرشاسبی: مسئولیتم بیشتر شد
گرشاسبی: مسئولیتم بیشتر شد

گرشاسبی: مسئولیتم بیشتر شد

آی‌اسپورت- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تشکر از حسن اعتماد وزیر ورزش و جوانان به منظور صدور حکم رسمی برای وی گفت: «با این حکم مسئولیتم بیشتر شد و انتظارات هواداران هم افزایش یافت.»

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان عصر روز سه شنبه با صدور حکمی حمیدرضا گرشاسبی را از سرپرستی به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس منصوب کرد. گرشاسبی در این مورد گفت:

«در ابتدا باید از آقای سلطانی فر به خاطر حسن اعتمادی که به بنده داشتند تشکر و قدردانی کنم. امیدوارم با کمک وزیر ورزش و همه عوامل باشگاه بتوانیم چرخ باشگاه را بهتر از قبل به جلو حرکت دهیم. همانطور که قبلا نیز بارها گفته ام به عنوان خیلی توجه نمی کنم و هدفم خدمت به باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس است اما به هر حال این حکم مسئولیت بنده را سنگین تر از قبل کرد. حالا که چنین حکمی برای بنده صادر شده است انتظارات هواداران هم بیشتر شده و امیدوارم با کمک و حمایت همین هواداران بتوانیم شرایط بهتری را برای پرسپولیس رقم بزنیم.»

گرشاسبی در مورد شایعه‌سازی‌های چند روز اخیر مبنی بر کنار گذاشتن وی از باشگاه پرسپولیس گفت:

«نمی‌خواهم خیلی به این مسائل ورود کنم و توجهی به این مسائل داشته باشم. کسانی که این شایعه سازی‌ها را انجام داده بودند حالا قطعا از خودشان راضی نیستند.»

۱    
آی اسپورت
2018-08-21 23:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر