فهرست
گزارش: خطرناک‌ترین خط حمله‌های اروپا
گزارش: خطرناک‌ترین خط حمله‌های اروپا

گزارش: خطرناک‌ترین خط حمله‌های اروپا


آی‌اسپورت - بارسلونایی ها در این فصل مرگبارترین تمام کنندگان جلوتر از رئال مادرید و والنسیای رتبه سومی هستند .  کاتالان ها اخیرا درصدر جدول لالیگا حضور دارند و 21.04% از موقعیت یشان را به گل تبدیل کرده‌اند. لیونل مسی ونیمار و لوییز سوارز گل های فراوانی را برای بارسلونا به ثمر رسانده اند .

در همین حال تیم کارلو آنچلوتی دقیقا پشت سر بارسلونا قرار دارد .آنها  20.39 % موقعیت های خود را به گل تبدیل کرده اند . همزمان که کریستیانو رونالدو به تاثیرگذاری خود در صدر پرواز اسپانیایی ادامه می دهد ، تعداد گل های زده خویش را در این فصل به 39عدد  رسانیده است .

از یک سوی دیگر والنسیا جایگاه خود را با یک شانس موثر تبدیل موقعیت به گل خوب که تقریبا برابر 19.86 % می باشد بالاتر از   اتلتیکو مادرید را با شانس 19.61 در صد به آرامی  آنها را به جایگاه چهارم روانه کرده است .

حاکمان بوندسلیگا  بایرن مونیخ اولین تیم  غیر اسپانیایی در ده تیم اول  حاضر در این لیست همراه با مردان خطر ناک خود آرین روبن و روبرت لواندوفسکی با به ثمر رساندن 19.29 % موقعت های گل  خویش هستند .

سویا تیم پنجم لالیگا  همراه با رامون سانچز با به ثمر رساندن 19.21 % موقعیت های گل در رتبه  ششم حضور دارند . پاریس سنت ژرمن و چلسی به طور مشترک .18 % موقعیت های گل را به ثمر رسانده اند. منچستر یونایتد با 17 .99% و اینتراخت فرانکفورت با 17.83 % ده تیم اول حاضر در این لیست راتکمیل می کنند .

همپچنین تیم هامبورگ که برای بقا در بوندسلیگا تلاش می کنند بدترین نرخ تبدیل موقعیت به گل را بین پنج لیگ برتر اروپا دارند. آنها تنها 6.67% از موقعیت هایی را که خلق کرده اند به گل تبدیل کرده اند. از طرف دیگر کیه‌و با 8.01% و گرانادا با 8.05% آستون ویلا با 9.23%و متز با 9.30% بدترین تیم جلوی دروازه حریفان  به ترتیب از ایتالیا .اسپانیا .انگلستان و فرانسه  می باشند .

     
آی اسپورت
2015-04-21 16:44:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر