فهرست
تساوی برای زنده ماندن در گروه مرگ/ پرسپولیس کار را تمام می کند؟
تساوی برای زنده ماندن در گروه مرگ/ پرسپولیس کار را تمام می کند؟

تساوی برای زنده ماندن در گروه مرگ/ پرسپولیس کار را تمام می کند؟

آی اسپورت- تنها یک تساوی، همه آن چیزی است که سرخپوشان تهرانی برای صعود به دور دوم رقابت های لیگ قهرمانان به آن نیاز دارند. پرسپولیسی ها مسابقه های شان در گروه مرگ رقابت های لیگ قهرمانان را، با پیروزی پرگل خانگی برای لخویا استارت زدند. آن ها سپس به ازبکستان رفتند و سه امتیاز کلیدی از بنیادکار گرفتند اما در مسابقه سوم، شکست سختی را برابر النصر پشت سر گذاشتند. این شکست، با پیروزی در مسابقه 100 هزار و 11 نفری برگشت جبران شد و صدر جدول، در اختیار پرسپولیسی ها باقی ماند. آن ها با پیروزی در زمین بچه های لادروپ، می توانند صدرنشینی شان در گروه را نیز قطعی کنند اما شاید به جای بلندپروازی، منطق کمک بهتری برای آن ها باشد. منطقی که میتواند به ارائه یک مسابقه محافظه کارانه و کسب یک مساوی مهم ختم می شود.

آخرین بار، در اردیبهشت سال 91 بود که قرمزها موفق به صعود از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان شدند. قرمزها رقابت های گروهی آن فصل را با تساوی در زمین الهلال و سپس شش تایی کردن الشباب در آزادی آغاز کردند. الغرافه نیز در قطر به سختی مغلوب تیم دنیزلی شد اما دور برگشت اتفاقات چندان خوبی را برای پرسپولیس رقم نزد. آن ها در آزادی با الغرافه مساوی کردند و به الهلال باختند. پیروزی در مسابقه آخر مرحله گروهی در امارات، این تیم را به دور بعدی فرستاد. این تیم در تک مسابقه دور بعد، به الاتحاد باخت و حذف شد.

صعود از گروه، نمی تواند به تنهایی برای تیم برانکو کافی باشد. آن ها به سرگروهی نیز احتیاج دارند تا در دور بعد با قرعه مناسب تری روبرو شوند. اتفاقی که با پیروزی در قطر و  با یک تساوی در قطر و بعد پیروزی در مسابقه ساده تر پیش رو با بنیادکار رقم خواهد خورد.

     
آی اسپورت
2015-04-21 16:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر