فهرست
پیش‌بینی آماری پرسپولیس- لخویا؛  سرخ‌ها، بدون تساوی در قطر!
پیش‌بینی آماری پرسپولیس- لخویا؛ سرخ‌ها، بدون تساوی در قطر!

پیش‌بینی آماری پرسپولیس- لخویا؛ سرخ‌ها، بدون تساوی در قطر!

آی اسپورت- پرسپولیس تهران، در شرایطی برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در هفته پنجم برابر لخویا در قطر، حداقل به یک تساوی برای صعود نیاز دارد که هیچکدام از مسابقه های رسمی اش در این کشور را با تساوی به پایان نبرده است.

پرسپولیسی ها اولین بار در سال 1993، به دوحه رفتند و در مسابقه با العربی قطر، دو بر یک شکست خوردند. سه سال بعد و در جام باشگاه های آسیا، پرسپولیس در قطر با نتیجه دو بر یک موفق به شکست الریان شد. جدال بعدی سرخپوشان در قطر، در سال 2000 و باز هم در جام باشگاه ها رقم خورد. جایی که پرسپولیس در یک مسابقه تماشایی، 4 بار دروازه الوکره را باز کرد و دو بار نیز از این تیم گل خورد. چهارمین حضور در قطر اما برای پرسپولیس خوش یمن نبود. آن ها این بار با نتیجه وحشتناک 5-1 در مقابل الغرافه شکست خوردند. یک سال بعد اما همین تیم قطری، در زمین خودش با نتیجه سه بر صفر به پرسپولیس باخت.

سه پیروزی و دو شکست، حاصل 5 مسابقه پرسپولییسی ها در قطر بوده است. اگر روند یکی در میان شکست و پیروزی این تیم در این کشور تداوم داشته باشد، این بار نوبت رقم خوردن شکست آن ها خواهد بود. آیا برانکو و شاگردانش، این روند را تغییر می دهند؟

     
آی اسپورت
2015-04-22 00:38:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر