فهرست
تونی:مقصر باخت من هستم؛شما کارشناسی کرده‌اید که لک صد در صد مقصر بوده؟
تونی:مقصر باخت من هستم؛شما کارشناسی کرده‌اید که لک صد در صد مقصر بوده؟

تونی:مقصر باخت من هستم؛شما کارشناسی کرده‌اید که لک صد در صد مقصر بوده؟

آی اسپورت-تونی اولیویرا بعد از شکست مقابل نسف قارشی در کنفرانس مطبوعاتی به صورت تلویحی اعتراف کرد که بازی ندادن به تیموریان و ادینهو از اشتباهات او در این بازی بوده است. اگرچه اتفاقات دیگری مانند اشتباهات حامد لک هم مزید بر علت شد تا این تیم نتواند در خانه برنده باشد. تونی اولیویرا درباره این بازی گفت: مسئولیت این شکست با من است. در طول 90 دقیقه بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما در پایان این نتیجه است که همه چیز را مشخص می‌کند و می‌بینیم که نتیجه‌ای که حاصل شد، بر خلاف جریان بازی بود.

تونی به غیر از نتیجه از عملکرد بازیکنانش در این بازی رضایت دارد:این دیدار بهترین عملکرد ما در آسیا بود اما وقتی به امتیازات نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که در انتهای جدول هستیم. بازی را به کنترل خودمان درآورده بودیم و در نیمه نخست روی سه موقعیت می توانستیم دروازه نسف را باز کنیم. در ادامه هم نتوانستیم عملکرد خوب‌مان را ادامه دهیم. در کل امروز بهترین نمایش‌مان را ارائه دادیم اما در گرفتن سه امتیاز این دیدار ناموفق بودیم. در مقابل نسف قارشی در ازبکستان هم در 5 دقیقه بازی را واگذار کردیم. از عملکرد تیم راضی هستم اما از نتیجه‌ای که به دست آمده است ناخشنود هستم.

آیا منطقی است در شطرنج وزیر، قلعه و اسب را کنار گذاشت و با اسب بازی کرد؟شما فکر می‌کنید با حضور تیموریان، ادینهو و کریمی از ابتدای بازی نتیجه فرق می‌کرد مطمئنا این مسئله قابل پیش بینی نیست. همان اول گفتم مسئول این نتیجه من بودم. شما می‌گویید با حضور ادینهو قطعا برنده هستیم(همان خبرنگار گفت اینطور نیست) با این حرفی که شما می‌زنید معلوم است باهم مساوی هستیم.

تونی که همیشه از بازیکنانش دفاع میکند این بار هم اجازه انتقاد از حامد لک را به خبرنگاران نداد: وی در خصوص عملکرد حامد لک و اشتباهاتی که این دروازه‌بان انجام داد، اظهار داشت: او خودش هم از اشتباهاتی که انجام داده ناراحت است و باید در این شرایط کمک کرده و به او روحیه دهیم، درست است که لک در این بازی اشتباه کرد اما توپ‌های خوبی را هم گرفت. امروز شصت‌وهشتمین روزی است که در تراکتور حضور دارم و در این مدت 44 تمرین انجام داده‌ایم و باید بگویم تیم اکنون بسیار متفاوت با روز اولی است که تیم را تحویل گرفتیم. شما فیلم بازی را دیده‌اید و آیا کارشناسی شده که 100 درصد لک مقصر دریافت گل‌ها بوده است؟

     
آی اسپورت
2015-04-21 20:47:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر