فهرست
افشای طرح جنجالی افشارزاده / برکناری قلعه نویی و سرمربیگری زرینچه
افشای طرح جنجالی افشارزاده / برکناری قلعه نویی و سرمربیگری زرینچه

افشای طرح جنجالی افشارزاده / برکناری قلعه نویی و سرمربیگری زرینچه

آی اسپورت - سوال بزرگ پس از تجمع دوستداران امیرقلعه‌نویی مقابل باشگاه استقلال این است که علت اصلی حضور این افراد چه بوده است؟ آیا تنها یک نشست چند ساعته مدیرعامل استقلال با پیشکسوتان این باشگاه می‌تواند دلیل این حضور باشد؟

برای یافتن پاسخ این سوال باید کنکاش بیشتری کرد و به آن نقطه رسید که بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در نشست دو روز پیش با اعضای هیات‌مدیره طرح برکناری امیر قلعه‌نویی از سرمربیگری استقلال را اعلام کرد. در آن جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال به دیگر اعضای هیات‌مدیره گفت که نیاز به تغییرات داریم و باید در هفته‌های پایانی به تیم شوک وارد کنیم.

برخی اعضای هیات‌مدیره اما با پیشنهاد افشارزاده مخالفت کردند و در نهایت وقتی مدیرعامل باشگاه استقلال که می‌خواست تصمیمش با نظر موافق تمام اعضا در برکناری امیر انجام شود، دید که طرحش مخالفانی دارد از این تصمیم منصرف شد. خبر طرح بهرام افشارزاده برای وارد آوردن شوک به استقلال و برکناری امیر قلعه‌نویی خیلی زود از نشست هیات‌مدیره استقلال به بیرون منتقل شد و در نهایت دوستداران امیر قلعه‌نویی که از ماجرا بو بردند، تصمیم گرفتند برای حمایت از سرمربی محبوب‌شان مقابل باشگاه استقلال تجمع کنند.

مدیرعامل استقلال حتی جواد زرینچه را برای جانشینی امیر قلعه‌نویی در نظر گرفته بود تا شاید آن شوکی که مد نظرش است را در هفته‌های پایانی به تیمش وارد کند. افشارزاده در مرحله اول برای اجرای این طرح ناکام بود اما او همچنان به دنبال پیاده‌سازی این طرح است.

گفته می‌شود اگر استقلال شانس کسب سهمیه داشته باشد و در دو بازی آتی نتیجه دلخواه را نگیرد حتی برای دو بازی پایانی مقابل تراکتورسازی و پرسپولیس ممکن است این جابه‌جایی انجام شود.

منبع: ایران ورزشی

     
آی اسپورت
2015-04-22 08:49:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر