فهرست
ستایش گواردیولا از شاگردانش: عاشق همشونم!
ستایش گواردیولا از شاگردانش: عاشق همشونم!

ستایش گواردیولا از شاگردانش: عاشق همشونم!

آی‌اسپورت - بعد از نمایش ضعیف  در بازی رفت، بایرن برای صعود به مرحله نیمه نهایی به پیروزی دو بر ضفر یا پیروزی با اختلاف سه گل احتیاج داشت. قهرمان بوندسلیگا در همان نیمه اول با پنج گل پورتو را خرد کرد و در نهایت شش بر یک بازی را برد و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه هفت بر چهار به پیروزی رسید.

پپ گواردیولا، مربی بایرن، بعد از بازی گفت: «این بازی مرگ و زندگی بود. میدونستم که قراره همچین بازی‌ای بشه. ولی راستش انتظار همچین نیمه اولی را هم نداشتم. من عاشق همشون هستم! اونا بازیکنایِ فوق‌العاده‌ای هستند. البته هنوز میتونیم بهتر هم بشیم. یه جاهایی از بازی توپ را راحت از دست میدادیم که باید رویی این قضیه کار کنیم.»

توماس مولر زننده یکی از گلهای بایرن هم بعد از بازی گفت:« پیدا کردن کلمه مناسب خیلی مشکله. کاملا از نفس افتادم. بهتر از این دیگه ممکن نبود. فکرشم نمی­کردیم تو نیمه اول اینجوری بازی کنیم. کار خیلی مشکلی بود. به همه هم­‌تیمی­‌هام دست مریزاد می­گم.»

روبرت لواندوفسکی که دوبار دروازه پورتو را باز کرد هم گفت:« نیمه اول حرف نداشتیم، بی­نظیر بودیم. ما بایرن هستیم و بلدیم چطوری شکست سه یکو جبران کنیم. می­دونستیم که باید سخت فشار بیاریم. پنچ تا گل تو نیمه اول زدن واقعاجنون­آمیزه.»

فیلیپ لام، کاپیتانِ بایرن هم گفت:« ما دلمون می­خواد تمام بازیا رو ببریم. تیممون عالیه و خیلی شجاع هستیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-22 10:27:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر