فهرست
اسنایدر: دوستی ام با مورینیو از بازی فردا شب جداست.
اسنایدر: دوستی ام با مورینیو از بازی فردا شب جداست.

اسنایدر: دوستی ام با مورینیو از بازی فردا شب جداست.

آی اسپورت- وسلی اسنایدر، ستاره گالاتاسرای، اعلام کرد تعارفات بین خود و سرمربی سابقش را در زمین مسابقه کنار خواهد گذاشت.

اسنایدر عضوی از تیم مربی پرتغالی بود که برنده ی سری آ، لیگ قهرمانان و کوپا ایتالیا شد. اولین تیم ایتالیایی تاریخ که موفق به کسب چنین افتخاری شد.

چهارشنبه، هافبک هلندی که تیمش را در برد 1-0 مقابل یوونتوس یاری کرده بود بار دیگر با مورینیو دیدار خواهد کرد ولی دوستی این دو زمانی که وارد ورزشگاه ترک تلکام آره نا شوند به دست فراموشی سپرده می شود.

اسنایدر به وبسایت رسمی یوفا گفت:«من چه چیزی در باره ی مورینیو بگویم؟ ما این عنوان را با هم بردیم اما فردا شرایط متفاوت است. اگرچه بیرون زمین ما دوست هستیم.»

«بازی دشواری خواهد بود. من برای او احترام زیادی قائلم، البته همه ی ما برای چلسی احترام قائلیم. ما برای برد به میدان می رویم. یک گل در برابر یووه دنیا را تغییر نخواهد داد، اگرچه دستاورد بزرگی بود و ما به دنبال بیش ازین هستیم.»

وقتی ازاو درباره ی افکارش درباره سبک مربی گری مانچینی و تفاوت هایش با مورینیو سوال شد گفت:«باید بگویم که تمام مربیان با هم فرق دارند. من هم مربی خوب و هم مربی بد داشته ام. اما این دو جزو خوب ها هستند.»

«من روراست هستم. البته احساسات خاصی نسبت به مورینیو دارم. ما سه گانه را با هم فتح کردیم. ما در بازی های خانگی خوب بازی می کنیم و فردا هم در خانه بازی داریم. مانچینی و مورینیو از نظر شخصیتی و همچنین از نظر تاکتیکی خوب هستند.»

اسنایدر برای بازی امشب اعتماد به نفس زیادی دارد.

ورزشگاه گالاتاسرای برای حریفان ورزشگاه دشواریست. آن ها شش هفته ی پیاپی کلین شیت داشته اند و آخرین مورد آن برابر بشیکتاش بوده است.

مردان مانچینی پس از باخت 6-1 بابر رئال در سپتامبر بدون باخت بوده اند و اسنایدر امیدوار است این روند در بازی با چلسی ادامه یابد.

«این دیدار قطعا برای ما مهم است. چیزی که ما به دست آورده ایم عالی است. و حالا می خواهیم به مراحل بالاتر برسیم. ما اعتماد به نفس بالایی داریم چرا که هفته ی گذشته نتیجه ی خوبی گرفتیم. بازی در چنین سطحی برای بازیکنان عالی است.»

     
آی اسپورت
2014-02-26 11:02:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر