فهرست
پیش بازی نفت - پاختاکور ؛ علی منصور آسیایی
پیش بازی نفت - پاختاکور ؛ علی منصور آسیایی

پیش بازی نفت - پاختاکور ؛ علی منصور آسیایی

آی اسپورت- نفت تهران در پنجمین دیدار آسیایی خود در دیداری حساس به مصاف پاختاکور خواهد رفت. شاگردان منصوریان که اندک اندک و با حوصله خود را به صدر جدول رسانده‌اند امیدوارند تابا پیروزی مقابل لخویا خود را در آستانه‌ی صعود به دور بعد قرار دهند. بعد از حذف دو نماینده ایران در روز گذشته حالا تمام نگاه‌ها به نفت و پرسپولیس در بازی‌های امروز است.

 

نفت با علیرضا منصوریان فصلی رویایی را سپری کرده و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر به حساب می‌آید و در جام حذفی نیز باید در فینال مسابقه دهد. صعود نفت به دور بعد آسیا تکمیل کننده‌ی موفقیت‌های منصوریان در این فصل یه حساب می‌آید. نفت امشب دیداری سخت برابر پاختاکور خواهد داشت. اگر نفت به پیروزی برسد و الشباب هم بتواند در زمین خود العین را شکست دهد در پایان بازی‌های امشب می‌توانیم نفت را صعود کرده بدانیم.

 

پاختاکور تنها پیروزی خود در رقابت‌های امسال را مقابل نفت کسب کرده. هرچند آن دیدار اولین دیدار نفت در این رقابت‌ها بود و رفته رفته این تیم نتایج بهتری کسب کرد. نفت در اولین بازی شکست خورد. دومین بازی به تساوی رضایت داد. در سومین بازی با حساب 2 – 1 به پیروزی رسید و در چهارمین بازی خود مقتدرانه با حساب 3 – 0 الشباب را در عربستان شکست داد.

 

قضاوت این دیدار بر عهده کیم سانگ وو از کشور کره‌جنوبی است. سایر داوران بازی نیز از همین کشور هستند. این بازی از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. از سوی مسئولان نفت تماشای این بازی رایگان اعلام شده است. در دیگر دیدار این گروه بازی الشباب – العین ساعت 22:10 آغاز خواهد شد.

 

جدول رده‌بندی گروه B لیگ قهرمانان آسیا در پایان دور سوم

1 – نفت تهران 7 امتیاز

2 -  العین امارات  6 امتیاز

3 – پاختاکور ازبکستان 5 امتیاز

4 -  الشباب عربستان 2 امتیاز

 

     
آی اسپورت
2015-04-22 12:29:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر