فهرست
شروع بارسلونایی تراکتورسازی مقابل نسف!
شروع بارسلونایی تراکتورسازی مقابل نسف!

شروع بارسلونایی تراکتورسازی مقابل نسف!

آی اسپورت- وضعیت تونی در بازی تراکتور و نسف قارشی مثال همان فردی است که از ترس مردن خودکشی کرد. او که از بازی با نسف‌قارشی و همچنین وضعیت جدول ترسیده بود و امیدی به صعود نداشت دست به خودکشی زد تا از همان ابتدای بازی خیال خودش و هواداران را مشخص کند که سه امتیاز را نمیخواهد. البته شروع خوب تراکتور و کوبیده شدن توپ به تیرک دروازه کمی امیدها را روی سکوها زنده کرد.

نگاهی به ابتدای بازی تراکتور و نسف قارشی نشان میدهد که تراکتور شروعی بارسلونایی در ابتدای بازی داشته است! شروعی که به یک ضربه هولناک به تیرک انجامید. اما چرا شروع بارسلونایی؟ در دقیقه 6 بازی بود که بازیکنان نسف قصد طراحی حمله‌ای از جناح راست را روی دروازه تراکتور داشتند اما خالد شفیعی  توپ را از بازیکن حریف گرفت. بعد از این توپ ربایی تراکتوریها بیش از 2 دقیقه توانستند توپ را حفظ کنند که رکورد جالبی به حساب میاید. آنها بیش از 25 پاس به همدیگر دادند و سه بار به زمین حریف نفود کردند اما نبودن یک بازیکن طراح و برنامه ای برای حمله باعث شد تا مجددا به زمین خود برگردند. در نهایت هم سعید آقایی از روی ناچاری با یک شوت توپ را به سمت دروازه زد که پس از برخورد با بازیکن حریف به کرنر رفت.

کرنر ارسالی هم همان ضربه ای بود که مهرداد بایرامی به تیرک دروازه کوبید و آه از نهاد هواداران برآورد. شاید اگر تراکتور یک بازیکن طراح در میانه میدان داشت این تعداد پاس و حمل توپ که کار ارزشمندی از تراکتوریها بود بیش از یک ضربه به تیرک برای آنها ثمر داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-22 16:03:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر