فهرست
گزارش: لیست تمام بردهای مشکوک مس‌کرمان در لیگ یک
گزارش: لیست تمام بردهای مشکوک مس‌کرمان در لیگ یک

گزارش: لیست تمام بردهای مشکوک مس‌کرمان در لیگ یک

آی اسپورت- بعد از قطعی شدن صعود فولاد نوین اهواز به لیگ برتر رقابت میان نساجی و مس کرمان برای کسب رده دوم بسیار بسیار داغ است. دو تیمی که با مربیگری اکبرمیثاقیان و نادردست نشان هر دو داعیه لیگ برتری شدن دارند و در سابقه خودشان و باشگاهشان هم جنگهای روانی سابقه‌ای طولانی دارد. مس کرمان از آن تیمهایی است که از ابتدای فصل شایعه و حرف و حدیثهای زیادی در مورد آنها شنیده میشد اما هیچ کدام از این شایعات اثبات نشد. با نزدیک شدن به پایان بازیهای لیگ و رقابت شدید این تیم با نساجی، درودگر مدیرعامل این تیم سیاهه‌ای از تمام این شایعاتی که از ابتدای فصل وجود داشته را تهیه کرده و در اختیار رسانه ها و مراجع قانونی قرار داده است. سیاهه‌ای که علاوه بر این که هیچ کدام از آنها نمیتواند باعث انجام قضاوتی شود اما در نوع خود هم جالب توجه است. این لیست به شرح زیر است:

هفته دوازدهم: مس ۲ - ۱ نفت و گاز گچساران/ اخراج سه بازیکن از نفت و گاز (دقیقه ۵۲ - ابراهیم ابرقویی) - (دقیقه ۷۰ - عبدالله ممبینی) - (دقیقه ۹۱ - علی مطوری).گل مس در دقیقه ۹۱ به ثمر رسید.

هفته سیزدهم: نیروی زمینی ۱ - ۲ مس/ هر دو گل مس در شرایط بسیار مشکوک به ثمر رسید/گل اول: داور در سوت خود ندمید و اصلا حواسش به ضربه توپ نبود.گل دوم: اعتراض شدید نیروی زمینی به اعلام خطایی که گل شد.

هفته چهاردهم: مس ۱ - صفر تربیت نوین/ اخراج دو بازیکن از تربیت (دقیقه ۶۴ - مسلم محمد‌نژاد) - (دقیقه ۷۰ - اسماعیل بالی مقدس)/اعلام پنالتی مشکوک برای مس. در حالی که بازیکن حریف رو به پشت روی زمین دراز کشیده بود و اصلا توپ را در دید خود نداشت.

 هفته پانزدهم: گیتی پسند ۱ - ۱ مس/ تیم گیتی‌پسند پس از اعلام داور این بازی به شدت مراتب اعتراض خود را اعلام کرد تا در فاصلهٔ یک روز به بازی داور این دیدار تغییر کند و بدین ترتیب اولین تساوی و در واقع اولین امتیاز از دست دادن مس در نیم فصل دوم رخ دهد.گل مس در دقایق پایانی به ثمر رسید.

هفته شانزدهم: مس ۲ - ۱ استقلال اهواز/ حامد بوربور بازیکن استقلال اهواز تنها ۲ دقیقه بعد از ورود به زمین به طرز مشکوکی یک پنالتی تقدیم مس کرد و گل اول مس به این صورت ثبت شد.نکته: پس از این بازی بوربور از استقلال اهواز کنار گذاشته شد!

هفته هفدهم: فجر سپاسی ۱ - ۲ مس/ در آخرین ثانیه‌های بازی، بازیکن فجرسپاسی در درون محوطه یک خطای هند بی‌مورد و مشکوک مرتکب شد تا پنالتی برای مس گرفته و به گل تبدیل شود.

 هفته نوزدهم: ایرانجوان ۱ - ۲ مس/ گل پیروزی مس باز هم در آخرین دقیقه‌ها به ثمر رسید.ایرانجوان در طول فصل با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد اما با وجود تمام مشکلات بازیکنان این تیم در تمام مسابقات حضور داشتند اما ناگهان در بازی مقابل مس پنج بازیکن اصلی ایرانجوان اعلام کردند حاضر به انجام بازی در این مسابقه به دلیل مشکلات مالی نیستند!

هفته بیستم: مس ۲ - ۱ شهرداری اردبیل/ در این بازی شهرداری اردبیل یک اخراجی می‌دهد و مس گل اول خود را از روی یک پنالتی می‌زند و گل پیروزی مس هم در آخرین ثانیه بازی در حالی که وقت‌های تلف شده هم تمام شده بود، به ثمر می‌رسد./نکته: در صحنهٔ گل دوم مس از روی ضربه کاشته مورد عجیبی را شاهد بودیم و آن هم حرکت دروازه‌بان شهرداری به سمت توپ بدون هیچ واکنشی و تماشا کردن گل!نکته: این شائبه‌ها در حالی توسط مدیرعامل باشگاه نساجی منتشر شده که مقایسه جدول رده‌بندی نیم‌فصل اول و دوم و رتبه مس کرمان در این دو برهه زمانی، جالب است. آنها در نیم فصل اول تیم یکی ماندخه به آخر بودند و در نیم فصل دوم تیم صدرنشین. واقعا چه اتفاقاتی در پشت پرده افتاده؟

     
آی اسپورت
2015-04-22 14:14:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر