فهرست
سید جلال: فریب نخورید
سید جلال: فریب نخورید

سید جلال: فریب نخورید

آی اسپورت- کاپیتان پرسپولیس می‌گوید عملکرد داور مسابقه بسیار بد بوده و سرپرست این باشگاه باید سریعا اعتراض خود را به کمیته داوران اعلام کند. سید جلال حسینی بعد از شکست تیمش در ضربات پنالتی مقابل صنعت نفت و ناکامی در رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی و حذف از دور مسابقات گفت: «امیدوارم این بازی کارشناسی شود. همه اعتراض داریم و از باشگاه می خواهیم به نحوه داوری اعتراض کند. به خاطر چند حرکت نمی گویم. داوری باید کارشناسی شود. هم کمک داور و هم داور وسط مشکلات داشتند. باید بررسی شود و جوابگو باشند. نمی شود ساکت باشیم. از طرف بازیکنان می گویم گرشاسبی باید نسبت به داوری اعتراض کند. امیدوارم کمیته داوران جوابگوی هواداران ما باشد. کمیته داوران باید به درستی بازی را بررسی کند. شماره 19 حریف چندین بار جلوی شروع مجددهای ما را گرفت ولی داور کارت زرد هم نداد. آقای گرشاسبی الان باید اعتراض کند.» کاپیتان پرسپولیس همچنین با اشاره به صحبت های چند ماه قبل خود گفت: «آن روز که گفتم فریب نخورید، الان را می گفتم. الان دادگاهی وجود ندارد که آقای طاهری و هدایتی جوابگو باشند. از دیروز استانداری می گوید بازی نباشد اما سازمان لیگ بازی را از ساعت 16 به ساعت 14 منتقل می‌کند. امیدوارم مردم فریب نخورند و این مسائل را بدانند. فقط مشکلات را برای پرسپولیس بیشتر می کنند. منظور من این روزها بود که نباید فریب می‌خوردیم.»  

ایسنا

۶ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-20 00:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۴
به هر داوری که براشون بازی رو درنیاره معترضه. از دقیقه یک. اوتم اعتراض هماهنگ و دسته جمعی برای تحت تاثیر قرار دادن داور. برو عمو. برو خواب قشقاییتو ببین
مسعود
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۱
بله فريب نخوريد!
چطور بازي قبل كه اون پنالتي خنده دار رو براتون گرفتن نه شما نه هيچ كدوم از اعضاى پرسپوليس از اين حرفحا نزد؟؟
ناصر
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۳
راست میگه ... چرا امروز پرسپولیس باید ساعت ۲ و نیم بازی کنه ولی اونوقت فردا بازی استقلال رو انداختن ساعت ۲ و نیم ... کاملا مشخصه که پشت پرده یک خبرهایی هست
عارف
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۸
پارسال ما خریین داشتیم شما عموری امسال شما هردوشون را دارید حالا ببین از کیسه چیزی میمونه یا نه؟
۶
ندا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۹
حالا خوبه داستان نه پنالتي نه اخراجي نه اين جورچيزايي بوده. اينا ديگه نميدونن بايد باختشون و گردن كي بندازن. هميشه داوري و فدراسيون واسه اين لنگيا بوده. حالا كه بازم حذف شدن اينو ميگن.
پارسال هم سر قشقايي همين بود.
محسن
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۵
اخه گوزو،هنوز یک هفته نیست داور شما را هل داد به مرحله بعدی حذفی.وقتی داور پنالتی اشتباه(بخوانید هماهنگ)برای شما گرفت کمیته داوران وجود نداشت؟هوچی بی شخصیت.
666666
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
وای وای وای وای وای تو چرا سوختی؟با این طرز حرف زدنت مشخصه کی بی شخصیته.
بزرگ شده ی .....
۵
سوراخ سرخ اسیا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۴:۵۶
بیا برو بابا سوراخی ، هر سوتی داور میزنه مثل اپاچیها گروهی حمله میکنند. این لنگیا کلا از اقوام کیمریها و یاجوج و ماجوج اند.
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۶:۴۳
دولت و وزارت ورزش با کمک دادستانی کل کشور باید فردوسی پور را بخاطر اتهام بزرگی که زد محاکمه و زندانی کنند. ایشون گفت ایران به اردوغان و ترکیه باج داده تا ریز اسپور جریمه را ببخشه. یا باید اثبات کنه یا محاکمه بشه و به زندان بره. کیروشی پور باید از تلوزیون حذف بشه. خیلی احساس قدرت میکنه و دعوای شخصی میکنه. همیشه سر بازیهای حساس پرسپولیس، تمرکز تیم را بهم میزنه. چرا سر بازیهای حساس تیم ملی اینکار را نمیکنه آقای کیروشی پور!!؟ چرا در مورد ابهامات کیروش رسیدگی نمیکنه!!؟ چرا در مورد دزدترین و دیکتاتوری ترین و انحصاری ترین سازمان ایران یعنی صداوسیما حرفی نمیزنه!!؟؟
محمد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵
همه دیدند که چطوری پنالتی واضح را که اول هم خود داور گرفته بود، بعد از مشورت با کمک داورش که اون همه فاصله داشت باطل کردند. قرار بود پرسپولیس نبره تا برانکو دوگانه رو نبره و کسی نگه وقتی کیروش قهر کرد برانکو هست
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر