فهرست
لایک روز: کاپ اخلاق تقدیم به جنوبی‌های بامرام
لایک روز: کاپ اخلاق تقدیم به جنوبی‌های بامرام

لایک روز: کاپ اخلاق تقدیم به جنوبی‌های بامرام

آی‌اسپورت- بحث داغ این روزهای لیگ یک، نه قهرمانی فولاد نوین است و نه صدرنشینی سیاه‌جامگان. تیم اکبر میثاقیان رو بورس‌ترین تیم لیگ است. مس کرمان از ابتدای نیم فصل دوم داد تیم‌های مدعی را درآورده است. تمام صحبت‌های حول لیگ یک به داوری‌های مشکوک این تیم و پنالتی-اخراج‌های مشکوک‌تر برمی‌گردد. با وجود سر و صداهای زیادی که درودگر در فدراسیون به وجود آورد و مسئولان را مجبور به واکنش کرده بود، اما هیچ بازیکنی در این موضوع دخالت نکرد. در تمام بازی‌های چند وقت اخیر مس، یک صحنه مشکوک دیده شد. جالب‌تر آنکه تیم‌های مقابل مس همگی شانس سقوط داشتند اما لب‌ها را روی هم دوخته بودند.

نکته جالب این جا است، فولادنوینی که لیگ برتری شدنش پیش از دیدار با مس تا حدودی قطعی شده بود و نیاز زیادی به سه امتیاز بازی نداشت، از پیشنهاد مس کرمان به دفاع و دروازه‌بانش رونمایی کرد. شاید به تیم‌های دیگر هم از دست پیشنهادها شده بود و مورد موافقت قرار گرفت و کسی دم نزد. همین باعث می‌شود که کاپ اخلاق را به بروبچ خوزستانی بدهند. باشگاهی که اخلاق‌مداری را سرلوحه کارش قرار داده و ارزشی بالاتری دارد از قهرمانی‌هایی که به دست می‌آوردند.

اگر بچه‌های جنوب شرافت‌شان را زیر پا نگذاشتند، اگر تیم‌شان را به پول نفروختند شاید یک دلیل داشته باشد. این که بازیکنان فولاد نوین از آکادمی کنار هم بودند. با هم بزرگ شدند و حالا به لیگ برتر رسیدند.

روز قبل بازی هم کوروش موسوی به هواداران سایر تیم‌ها قول داده بود در این بازی، شاگردانش تمام زورشان را بزنند. همین هم شد. در جشن قهرمانی تیمش هم به فکر همان هواداران بود. با آنها تماس گرفت و گفت: الوعده الوفا...

     
آی اسپورت
2015-04-22 14:45:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر