فهرست
نگاه روز: تراکتور و ریسکِ کلیدی/ می ارزید؟
نگاه روز: تراکتور و ریسکِ کلیدی/ می ارزید؟

نگاه روز: تراکتور و ریسکِ کلیدی/ می ارزید؟

آی اسپورت- درست تا لحظه ای که مردان تیمِ محبوبِ تبریز به چمن یادگار قدم گذاشتند تا در فاصله یک ساعت به آغاز مسابقه خودشان را گرم کنند، هواداران این تیم تردید داشتند که گمانه زنی رسانه ها در مورد نیمکت نشینی چند یار کلیدی تراکتور در نبرد حساس آسیایی این تیم صحت داشته باشد. شائبه ها اما سرانجام مورد تایید قرار گرفتند و مشخص شد تونی ترجیح داده در این جدال، به تعدادی از مهم ترین مهره هایش مثل آندو تیموریان و ادینیو استراحت بدهد.

تراکتور، آغازی ایده آل برابر نماینده ازبکستانی داشت. آن ها در دقایق ابتدایی بازی دو بار توپ را به تیرک دروازه کوبیدند و نیمه نخست، بدون رد و بدل شدن گل به پایان رسید. این تیم در آغاز نیمه دوم، با ضربه دیدنی کیانی به گل دست پیدا کرد اما ننها هفت دقیقه بعد، اشتباه لک موجب باز شدن دروازه نبریزی ها شد. در دقیقه 70 نیز ضربه کرنر بازیکنان نسف قارشی به تور دروازه چسبید تا تراکتور در یک شرایط سخت، در بیست دقیقه پایانی بازی در باز کردن دروازه حریف ناکام بماند و از جام باشگاه های آسیا کنار برود.

سرمربی تیم صدرنشین لیگِ برتر، آمادگی برای بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر را به صعود از مرجله گروهی جام باشگاه ها ترجیح داد. ریسکی که اگر تبریزی ها بتوانند فاتح 4 مسابقه بعدی شوند وقهرمانی را به دست بیاورند، موفقیت آمیز بوده است و اگر در این مسیر نیز ناکام شوند، بهانه ای ایده آل به دست منتقدان تونی خواهد داد. تراکتور حالا از همیشه به قهرمانی در لیگِ برتر نزدیک تر به نظر می رسد. نکته مثبت قهرمانی این تیم برای فوتبال ایران شاید این باشد که هواداران تیراختور، بالاخره متوجه می شوند در همه این مدت فرضیه شان اشتباه بوده است. فرضیه دست به دست دادن ابر و باد و مه و خورشید و فلک و همه تیم ها و آدم های فوتبال ایران برای نتیجه نگرفتن آن ها!

     
آی اسپورت
2015-04-22 18:19:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر