فهرست
گزارش روز: دراگان، درخشان نیست/ پایانِ قاضی با معلق بازی!
گزارش روز: دراگان، درخشان نیست/ پایانِ قاضی با معلق بازی!

گزارش روز: دراگان، درخشان نیست/ پایانِ قاضی با معلق بازی!

آی اسپورت- مسابقه حساس شب گذشته السد قطر و فولاذ ایران، در شرایطی برگزار شد که در ترکیب اهوازی ها، هیچ خبری از نام محمد قاضی نبود. مهاجم شماره 99 فولاد، تنها چند روز بعد از گلزنی در دیدار با نفت مسجدسلیمان، حتی در فهرست نیمکت نشین ها نیز جایی نداشت تا ثابت شود حرف و حدیث ها در مورد کنار گذاشته شدن اش از باشگاه با تصمیم اسکوچیچ، به مراتب محکم تر از آن هستند که تنها شایعه تلقی شوند.

محمد قاضی، پیش تر یک بار با دراگان اسکوچیچ به مشکل خورده بود. اسکو در آن مقطع قاضی را از ترکیب کنار گذاشت وبازگشت او را منوط به عذرخواهی از همه اهالی باشگاه کرد. این عذرخواهی انجام شد و قاضی به تیم بازگشت اما حالا به نظر می رسد با رقم خوردن حاشیه ای جدید، دیگر خبری از این بازیکن در اهواز نخواهد بود. مدیران باشگاه فولاد البته همچنان به تکذیب ماجرای اختلاف تازه او با دراگان مشغول هستند اما احضار قاضی به باشگاه، جدی بودن این اختلاف را نشان می دهند.

بعد از همه اختلاف نظرها با منصور ابراهیم زاده در ذوب آهن و با امیر قلعه نویی در استقلال، کار محمد قاضی در فولاد نیز تمام شده به نظر می رسد. قرمز و نارنجی های جنوب، در 4 هفته پایانی دیگر حسابی روی او باز نخواهند کرد، چرا که دراگان اسکوچیچ در روزهای حضور در ایران نشان داده اعتقاد ویژه ای به دیسیپلین دارد و در زمزه مربیانی نیست که بعد از اخراج بازیکن برای هشتمین بار، یک روز بعد با او عکسِ رمانتیک می گیرند!  دراگان، درخشان نیست و دوران حضور قاضی در فولاد را باید تمام شده دانست.

     
آی اسپورت
2015-04-22 19:51:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر