فهرست
آنالیز اسکای/ بیل بهتر هم می‌شود; زیدان اشتباهاتی داشته
آنالیز اسکای/ بیل بهتر هم می‌شود; زیدان اشتباهاتی داشته

آنالیز اسکای/ بیل بهتر هم می‌شود; زیدان اشتباهاتی داشته

آی اسپورت زیدان به خاطر چهار مساوی پی در پی در تیررس انتقاد ها قرار گرفته و رونالدو و بنزما به خاطر آمار ضعیفشان زیر سوال رفته اند، اما گرت بیل با زدن سه گل خودش را به یکی از عناصر کلیدی رئال تبدیل کرده و دیگر مثل سابق، سوژه انتقادات نیست. حرف های تری گیبسون، تحلیل گر اسکای را درباره او بخوانید.

" بیل از انتقاد ها دور شده. رونالدو و بنزما توسط رسانه ها و هواداران مورد انتقاد قرار گرفته اند، اما بیل نه. عملکرد او قابل قبول بوده. فکر نکنم در بهترین فرمش قرار داشته باشد اما در تلاش است بعد از یک تابستان سخت، به اوج آمادگی برسد. به درستی تبدیل به یک بازیکن مهم برای رئال شده اما چیز های بهتری هم از او خواهیم دید."

رویکرد زیدان به خاطر 4 مساوی پیاپی زیر سوال رفته و گیبسون می گوید او اشتباهاتی انجام داده:" مردم می پرسند زیدان دارد با هویت رئال چه می کند. فکر می کنم هفته قبل اشتباه کرد که گفت وقتی بنزما، بیل و رونالدو آماده هستند، همیشه بازی خواهند کرد. این برای موراتا سخت است. به نظرم او لیاقت فیکس شدن را در این فصل دارد. این به بنزما هم اجازه می دهد تا با یک ریکاوری کامل، به آمادگی کامل برسد. فعلا این اتفاق نیفتاده. بنزما چند بازی را از دست داد و بعد با عجله به قیمت نیمکت نشینی موراتا در بازی های بزرگ به ترکیب تیم وارد شد. خودِ موراتا در یکشنبه فوق العاده نبود و این احتمالا به خاطر این است که اعتماد به نفس و مومنتوم را از دست داده. این به نظرم اشتباهی بوده که زیدان انجام داده."

۱    
آی اسپورت
2016-10-04 17:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر