فهرست
نفت تهران 1-1 پاختاکور/ چشم انتظارِ صعود در امارات
نفت تهران 1-1 پاختاکور/ چشم انتظارِ صعود در امارات

نفت تهران 1-1 پاختاکور/ چشم انتظارِ صعود در امارات

آی اسپورت- روزهای بدون پیروزیِ باشگاه نفت تهران، امروز در ورزشگاه آزادی تمدید شدند. نفت که در دو مسابقه اخیر لیگ دو شکست حساس را متحمل شده و صدر جدول رده بندی را از دست داده است، امروز هم موفق به شکست حریف اش نشد. رقیِبِ امروز نفت، پاختاکوری بود که در مسابقه رفت موفق شده بود این تیم را 10 نفره شکست دهد و به نظر می رسد زردپوشان ایرانی امروز انتقام بازی رفت را از این تیم بگیرند اما تنها یک تساوی عاید منصوریان و شاگردها از این مسابقه شد.

نفت که با ترکیب بیرانوند، کوروشی، لطفی، حاج محمدی، عزتی، علیاری، کامیابی نیا، بوعذار، غلامرضا رضایی، ارسلان مطهری و ایمان مبعلی به زمین مسابقه گام گذاشته بود، در همان دقایق ابتدایی با خطر جدی تیم رقیب مواجه شد و از این خطر جان سالم به در برد.

نفت تهران در دقیقه بیست و پنجم مسابقه، روی ریباند موفق غلامرضا رضایی با ضربه سر به گل دست پیدا کرد. تنها 11 دقیقه بعد اما ضربه تماشایی کوازک، مسابقه را به تساوی کشاند. در دقایق باقی مانده نیمه اول نیز، بازی در اختیار نفت تهران بود اما باز هم این پاختاکوری ها بودند که با خلق یک موقعیت حدی تا یک قدمی به ثمر رساندن گل بعدی پیش رفتند.

در ابتدای نیمه دوم، تیم مهمان شروع بهتری داشت و اگر هوشیاری کوروشی نبود، به گل دوم دست پیدا می کرد. ورود پادوانی و وحید امیری در این نیمه، شرایط را برای نفت کمی بهتر کرد اما آن ها کم رمق تر از آن نشان دادند که دروازه حریف را با تهدید مواجه کنند.تیم ازبکستانی در وقت های اضافه، یک موقعیت ایده آل را از دست داد. ضربه ای که توسط سرگف زده شد و مماس با تیر دروازه از کنار دروازه نفت به بیرون رفت.

نفت با این نتیجه، 8 امتیازی شد تا برای صعود چشم به دیدار آخر در امارات داشته باشد. آن ها بدون تردید به مسابقه امشب العین و الشباب نیز نگاه ویژه ای خواهند داشت. مسابقه ای که  العین 6 امتیازی با پیروزی در برابر الشباب در آن، به صدر جدول گروه خواهد رفت. پاختاکور 6 امتیازی، همچنان یکی از تیم های امیدوار به صعود در این گروه است. تیمی که در مجموع نتایج، موفق به شکست نفت تهران شده است.

     
آی اسپورت
2015-04-22 20:13:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر