فهرست
منصوریان: در مجموع از یک امتیاز راضی نیستم
منصوریان: در مجموع از یک امتیاز راضی نیستم

منصوریان: در مجموع از یک امتیاز راضی نیستم

علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک مقابل پاختاکور در نشست خبری گفت: تلاش‌مان این بود که 3 امتیاز را بگیریم هرچند می دانستیم حریف برای یک امتیاز آمده و تلاش کردیم بازی به روز آخر کشیده نشود با این حال همچنان صدر جدول هستیم باید بیینم که بازی العین و الشباب چه می شود  دو هدف را دنبال می‌کردیم یکی کسب سه امتیاز و دیگری اینکه بازیکنان خوب‌مان را حفظ  کنیم. بازیکنان جوانی را به فوتبال معرفی کردیم کهع بوعذار و علی‌یاری از آن جمله هستند و علیاری می‌تواند دفاع خوبی باشد در مجموع از یک امتیاز راضی نیستم اما اینکه در کورس هستیم و توانستیم برگردیم خوب است.

دلیل تعویض ‌ها دیر هنگام: با توجه به 8 بازی در یکماه باید انرژی بازیکنان را تقسیم می‌کردم و به همین علت دیر تعویض کردیم  اول سلامت بازیکنان را باید در نظر می‌گرفتیم و سه تعویض را باید از دقیقه 60 به بعد انجام دادیم و حریف‌مان خسته شده بود.

 داوری: به داوری خودمان افتخار می‌کنیم در برخی صحنه‌ها داور با ما نامهربانی کرد. من بیشتر نگران سلامت بدنی بازیکنانم بودم مثل صحنه‌ای که بر سر امیری پیش آمد و اکنون فهمیدم چرا فغانی فینال جام ملت‌های آسیا را سوت می‌زند و می‌توانیم در جام جهانی هم داوران زیادی داشته باشیم. این داور خیلی انگلیسی قضاوت کرد.

ممکن بود لحظه‌های آخر گل بخورید و فکر نمی‌کنید بودن بازیکن تجربه به درد شما بخورد: ایمان مبعلی با 10 سال حضور در لیگ با تجربه است و وحید امیری را نداشتیم  وقتی بازیکنان جوان را در داخل زمین داریم باید سریع بازیکنان را حرفه‌ای کنیم و باید در تمرینات به آنها توضیح‌های لازم را بدهیم خیلی از مسابقات برد یک بر صفر خوب است و لازم نیست که بازی حتما یک بر یک تمام شود.

     
آی اسپورت
2015-04-22 20:40:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر