فهرست
گزارش ویژه: پشت پرده پخش نشدن مسابقه پرسپولیس از شبکه سه/ ردپای آقای تهیه کننده!
گزارش ویژه: پشت پرده پخش نشدن مسابقه پرسپولیس از شبکه سه/ ردپای آقای تهیه کننده!

گزارش ویژه: پشت پرده پخش نشدن مسابقه پرسپولیس از شبکه سه/ ردپای آقای تهیه کننده!

آی اسپورت- به محضِ قطعی شدن عدم حضور مسابقه لخویا-پرسپولیس از کنداکتور پخش زنده شبکه سوم سیما، بسیاری از هواداران باشگاه محبوب پایتخت، این مسابقه حساس را قربانیِ پخش سریال «در حاشیه» دانسته بودند. چرا که صداوسیما پیش تر نیز به خاطر پخش این سریال، قید روی آنتن بردن مسابقه تیم ملی با سوئد را زده بود. این در حالی بود که بعد از اتمامِ مسابقه نفت تهران و پاختاکور که از شبکه سوم پخش می شد و در شرایطی که یک نیمه از مسابقه سرخپوشان گذشته بود، همانند شب گذشته، در شبکه سوم سیما خبری از سریال مهران مدیری نبود!

بر خلافِ آنچه پیش تر اعلام می شد، پخش نشدن مسابقه پرسپولیس هیچ ارتباطی به سریال درحاشیه نداشت. شبکه سوم سیما امشب در تایمِ همیشگی پخش سریالِ مهران مدیری، رپرتاژهای خاص تلویزیونی با حضور امید زندگانی را روی آنتن قرار داد و  به مخاطبان اش وعده داد که قسمت آخر سریال درحاشیه، فردا شب پخش خواهد شد. آنچه موجب شد این مسابقه روی آنتن نرود، نفوذ تهیه کننده ورزشی روی کنداکتور شبکه بود. تهیه کننده برنامه «به اضافه فوتبال» در شبِ غیبت سریالِ مهران مدیری، با استفاده از نفوذ خود همه برنامه های بعد از ساعت 10 را یک ساعت جلو برد تا بتواند درست بعد از پخش اخبار شبانگاهی، برنامه خودش را برای مدت طولانی تری پخش کند.

حسینِ ذکایی، پرنفوذترین تهیه کننده ورزشی شبکه سوم به شمار می رود. تردیدی وجود ندارد که محبوبیت عادل فردوسی پور و برنامه نودش در بین همه برنامه های رسانه ملی بی نظیر است اما این اتفاق نیز موجب نمی شود که عادل، همانند ذکایی قادر به جابجایی کنداکتور شبکه باشد. ذکایی در راه پخش برنامه «به اضافه فوتبال» که نمونه ضعیف شده چنین برنامه ای در شبکه ورزش است و البته برای تداوم بخشیدن به فضای رقابت با فردوسی پور، تلاش کاملا موفقیت آمیزی داشته است، تلاشی به قیمتِ حذفِ بازی پرسپولیس از فهرست بازی های شبکه سه!

  ۳  
آی اسپورت
2015-04-22 22:01:42
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۴۷
ذکایی ,مادرتو………
شایان
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۳۳
در حاشیه رو نشون داد.
امیررضا
پنجشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۲:۰۱
گه خوری فوتبال 120 عادل رو میکنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر