فهرست
آلونسو: رونالدو برای بازی امشب کاملا آماده است
آلونسو: رونالدو برای بازی امشب کاملا آماده است

آلونسو: رونالدو برای بازی امشب کاملا آماده است

آی اسپورت- ژابی آلونسو، هافبک باتجربه ی رئال مادرید معتقد است که رونالدو به علت محرومیت 3 جلسه ایش کمی نا‌امید شده بود ولی برای بازگشت کاملا آماده است.

رونالدو ی پرتغالی 3 جلسه محرومیتش در لالیگا را پس از اخراجش در مقابل اتلتیک بیلبائو گذراند و حالا در لیست رئال مادرید در بازی چهارشنبه شب این تیم مقابل شالکه قرار دارد.

آلونسو اعتقاد دارد که بهترین گلزن رئال مادرید در اروپا، تمام تمرکز خود را بر فراموش کردن و پشت سر گذاشتن محرومیت گذاشته است.

وی در کنفرانس پیش بازی رئال مادرید-شالکه گفت:" رونالدو در طول چند روز گذشته کمی نا امید شده بود، محروم کردن 3 جلسه ای وی پس از بازی با بیلبائو ناعادلانه بود.

ولی او همه چیز را فراموش کرده است و مانند همیشه به نظر می‌رسد. رقابت های اروپایی بسیار اهمیت دارند و همه بر آن متمرکز هستند."

مادرید پس از پایان نقل و انتقالات زمستانی در فرم بسیار خوبی قرار دارد و آلونسو معتقد است که تیمش این فرم را در بازی مقابل شالکه نیز حفظ خواهد کرد.

"شالکه بازیکنانی دارد که سابقه ی زیادی در حضور در رقابت های اروپایی دارند. ما با بیشترین احترام به اینجا آمده‌ایم و انتظار بازی سختی داریم.

مشکل است که شرایط را با سالهای گذشته مقایسه کنیم، ولی ما در شرایط خوبی به سر می‌بریم. در حال رشد هستیم و نمی‌توانیم متوقف شویم.

طی بازی‌های آینده باید به رشد و پیشرفت ادامه دهیم.بسیار مستحکم و استوار هستیم.می‌دانیم چطور بازی کنیم و چگونه بازی ها را در دست بگیریم."

شرایط خوبی که مادرید در آن قرار دارد، باعث شده که آنها در لالیگا با اختلاف 3 امتیاز نسبت به رقیبان در صدر جدول قرار بگیرند و رئال این فرم خوب را مدیون تغییراتی است که آنجلوتی در این تیم به وجود آورده و آلونسو نیز معتقد است که تیمش انعطاف پذیری تاکتیکی خوبی دارد و می‌تواند با این خصلت به جام های زیادی برسند.

وی در این رابطه گفت: " با 4-3-3 ، من در جلوی مدافعان بازی می‌کنم. که این موضوع وظایفم را تغییر می‌دهد.قسمت خوب ماجرا این است که ما می‌توانیم با چندین سیستم مختلف بازی کنیم."

     
آی اسپورت
2014-02-26 11:21:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر