فهرست
لواندوفسکی: دو گل دیشبم آخرین گلهایم برای دورتموند نبود
لواندوفسکی: دو گل دیشبم آخرین گلهایم برای دورتموند نبود

لواندوفسکی: دو گل دیشبم آخرین گلهایم برای دورتموند نبود

آی اسپورت- روبرت لواندوفسکی پس از 2 گلی که دیشب در روسیه و در مقابل زنیت به ثمر رساند، همچنان اعتقاد دارد که هنوز چیز‌های زیادی برای عرصه برای تیمش دارد.

مهاجم لهستانی دورتموند در نیمه ی دوم، موفق شد که دو گل برای تیمش به ثمر رساند و به تیمش در عبور از مرحله ی  یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا کمک شایانی کند.

لواندوفسکی در تابستان سال آینده با اتمام قراردادش با دورتموند، به بایرن مونیخ خواهد پیوست ولی می‌گوید که گلهایی که دیروز به ثمر رساند، آخرین گلهایش در لباس زرد و سیاه پوشان وست فالنی نخواهد بود.

وی در مصاحبه با وبسایت رسمی دورتموند گفت: "با دو گلی که زدم، از بازی راضی بودم. ولی این گلها، آخرین جملات من نبود.آنها آخرین گل های من نبودند.

"به بازی در لیگ قهرمانان ادامه خواهیم داد و امیدوارم باز هم بتوانم گلزنی کنم.

زنیت در طول بازی با گلهای اولگ شاتو و هالک تقریبا نزدیک به بازگشت بود و  لواندوفسکی به هم تیمی هایش هشدار داد که اجازه ندهند غرور بر آنها مسلط شود و مانع صعودشان شود.

"وقتی سرمربی ] یورگن کلوپ [ می‌گوید که حضورمان در دور بعدی قطعی نیست، کاملا درست می‌گوید. با وجود این که 4-2 پیروز شدیم، در دور برگشت بازی ها نیز باید برتری خود را اثبات کنیم.

"در نیمه ی اول زنیت موقعیت گلزنی نداشت، در حالی که ما بازی را با دو گل در 5 دقیقه ی اول بسیار خوب شروع کردیم. ولی فکر می‌کنم در نیمه ی دوم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم و اشتباهات زیادی داشتیم.

"گل چهارم بسیار مهم بود. وقتی بازی 2-3 بود، زنیت می‌توانست بازی را به تساوی بکشد.

" گل در خانه ی حریف دوبرابر محسوب می‌شود. مانند دیدار سال گذشته ی بایرن مونیخ و آرسنال.

"هنوز در بوندس لیگا ، جام حذفی و لیگ قهرمانان بازی های مهمی داریم. من می‌خواهم تا جایی که امکان دارد پیروز بازی ها باشیم. اهمیتی ندارد که در پایان فصل از باشگاه خواهم رفت."

     
آی اسپورت
2014-02-26 14:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر