فهرست
بیماریِ یوونتوسی‌ها قبل از بازی با موناکو
بیماریِ یوونتوسی‌ها قبل از بازی با موناکو

بیماریِ یوونتوسی‌ها قبل از بازی با موناکو

آی اسپورت- حضور ویدال دراین مسابقه به واسطه ابتلایش به ورم لوزه در اوایل هفته، در هاله ای از ابهام قرار داشت. ویدال به واسطه درجه حرارت بالای بدنش در تمرین روز دوشنبه تیمش حضور پیدا نکرده بود.

با این وجود، تائید شده بود که مشکلات دیگری نیز به ترکیب یوونتوس راه پیدا کرده بود و تنی چند از بازیکنان این تیم را پیش از جدال تعیین کننده شان در برابر موناکو در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از کار انداخته بود.

مکس الگری سرمربی یوونتوس گفت: «تا دو ساعت پیش از مسابقه، توز در مورد بازی کردن مردد بود، چراکه او به مدت دو روز پی در پی با حالت تهوع شدید دست و پنجه نرم می کرد.» بیماری به نظر می رسیدکه به موراتا، هم تیمی تبس، نیز انتقال پیدا کرده بود. به گزارش اسپورت میدیاست، این بازیکن اسپانیایی درست پس از تعویضش از لحاظ بدنی با بیماری دست و پنجه نرم می کرد.

الگری در کنفرانس خبری اش اضافه کرد: «این یک ویروس است و به نظر می رسد که در حال پخش شدن است. از ویدال شروع شد و پس از او به تبس و ویدال نیز بر روی نیمکت انتقال پیدا کرد. این ثابت می کند که آنها چه بازیکنان فوق العاده ای هستند. چراکه حتی در شرایطی چنین دشوار عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشتند.»

شاید این موضوع به نحوی توجیه کننده عملکرد نه چندان راضی کننده سفید و سیاه پوشان تورین در موناکو باشد. 

     
آی اسپورت
2015-04-23 09:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر