فهرست
کارلتو: دارم فیلسوف میشم!
کارلتو: دارم فیلسوف میشم!

کارلتو: دارم فیلسوف میشم!

آی‌اسپورت - «چیچاریتو خیلی خوب بازی کرد. واقعا حقش بود که چنین گلِ مهمی برامون بزنه. اون با تمامِ مشکلاتی که این فصل داشت هرگز تسلیم نشد و عالی تمرین کرد. من می‌خواستم در درجه اول بازی را کنترل کنیم و بعد بدون عجله دنبالِ موقعیت‌های گل بگردیم، که دقیقا هم طرحمون را عملی کردیم. بازی دستِ ما بود. واقعا هم لازم نبود عجله کنیم برایِ گل زدن. بازیِ رفت اعتماد به نفس زیادی بهمون داده بود.»

«خیلیها بعد از بازی با بارسا گفتن فاتحه‌یِ من خوندست. اما من دوام آوردم. ما تویِ این بازی می‌خواستیم جلویِ ضدحمله‌ها و همینطور کرنرها و حتی پرتاب‌هایِ بلندِ اتلتیکو را بگیریم. برایِ همین راموس و واران و پپه باهم تویِ زمین بودن. سرخیو کیفیتِ بازی در خطِ میانی را داره. اون خودش را فدایِ تیم کرد. من به عنوان مربی ممکنه ایده‌هایِ زیادی در سرم داشته باشم، اما بازیکن باید قانع بشه که اونا را اجرا کنه. سرخیو خیلی خوب بازی کرد.»

«این یکی از کلیدی‌ترین بازی‌هایِ فصل برایِ ما بود. اما به شیرینی فینالِ لیسبون نبود. حالا مهم اینه که رویایِ ما برایِ یک فینال دیگه هنوز زنده است. ما برایِ همه‌یِ اهدافمون داریم میجنگیم و وقتی زنده‌ایم خطرناکیم. میدونید همون قضیه‌یِ چیزی که تو را نمیکشه قوی‌ترت می‌کند. نه دارم شوخی میکن! انگار دارم فیلسوف میشم!»

     
آی اسپورت
2015-04-23 10:18:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر