فهرست
سوژه آنلاین: از مشت محسن رضایی تا تصمیم ویژه مسی نابینایان
سوژه آنلاین: از مشت محسن رضایی تا تصمیم ویژه مسی نابینایان

سوژه آنلاین: از مشت محسن رضایی تا تصمیم ویژه مسی نابینایان

آی اسپورت – سوژه های امروز را با یک مقدمه عجیب شروع می کنیم. حاضریم قول شرف دهیم که اگر بازی امروز تیم ملی مقابل کره در استان مازندران برگزار می شد، به اندازه 10 استادیوم آزادی، تماشاگر برای بازی به ورزشگاه می رفت. اینطور که به نظر می رسد بسیاری از هواداران تیم ملی تصمیم گرفته اند از راه دور و از کنار سواحل دریای خزر تیم ملی کشورشان را تشویق کنند! 

کو جا چئول بازیکن حاشیه ساز تیم ملی کره انگار علاقه خاصی دارد که خودش را بین ایرانی ها تبدیل به یک چهره منفور کند. او که پیش از این مدعی شده بود تهران شهری ترسناک با مردم و آپارتمان های عجیب و غریب است، به تازگی در مصاحبه ای دوباره این حرفها را تکرار کرده. خوشبختانه او تنها بازیکن کره است که چنین نظری درباره پایتخت ایران دارد.

کو جا چئول
کو جا چئول

از دیروز که بحث کمپین مشت در حمایت از تیم ملی شروع شده، افراد زیادی عکسهای مشت گره شده شان را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. اینطور که به نظر می رسد در حال حاضر معروفترین شخصی که با این کار حمایتش از تیم ملی را نشان داده، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام است که در حساب توییترش نوشته: "با نام حسین جنگیدن برای ما تازگی ندارد. هم نوا با ملکوتیان با ذکر حسین برای ایران می جنگیم."

محسن رضایی
توئیت محسن رضایی در حمایت از تیم ملی

سروش رفیعی یکی از جذابترین سوژه ها برای خبرنگاران ورزشی محسوب می شود چرا که هافبک تیم ملی هنوز اعلام نکرده که بعد از پایان دوران خدمتش به کدام تیم می رود. با اینکه گفته می شود جدا از علاقه تراکتور به ادامه همکاری با این بازیکن خلاق، پرسپولیس هم تمایل زیادی به جذب این بازیکن دارد، حالا نام استقلال هم به میان آمده. دلیلش انتشار عکسی از رفیعی در کنار سید مهدی رحمتی است که سایت کاپ در توضیحش نوشته: رفاقت سروش با بختیار رحمانی و مهدی رحمتی باعث شده تا استقلالی ها نیز به حضور این بازیکن در تیمشان امیدوار باشند.

سروش رفیعی و مهدی رحمتی
سروش رفیعی و مهدی رحمتی

بهزاد زاد علی اصغر نیازی به معرفی ندارد. بازیکن تیم ملی فوتبال نابینایان که در رقابتهای پارالمپیک درخشش فوق العاده ای داشت و لقب مسی فوتبال نابینایان را از رسانه های اروپایی گرفت، باز هم کنار تیم ملی خواهد بود. مهر نوشته: مهاجم تیم فوتبال پنج نفره ایران که پیش از این اعلام کرده بود در تاریخ ۲۳ مهر از فوتبال ملی خداحافظی می کند، تصمیم خود را عوض کرد و باز هم پیراهن تیم ملی را می پوشد.

بهزاد زاد علی اصغر
بهزاد زاد علی اصغر


کد خبر: 9408

  ۱  
آی اسپورت
2016-10-11 10:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۱۳:۰۲
سروش رفيعي مياد استقلال. لنگي ها بايد دعا كنند بختيار تگش نكنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر