فهرست
راجی: موناکو فقط یک گل کم داشت
راجی: موناکو فقط یک گل کم داشت

راجی: موناکو فقط یک گل کم داشت

آی اسپورت- آنها در دیدار برگشت صاحب توپ و میدان بودند اما در نهایت نتوانستند شکست خفیف 1-0 خود را در دیدار رفت در تورین، جبران کنند و در نهایت تن به تساوی 0-0 در دیدار برگشت دادند تا آرزوهای خود را برای رسیدن به نیمه نهایی این رقابتها برباد رفته ببینند.

آندره‌آ راجی در مصاحبه پس از بازی با اسکای اسپورت ایتالیا، گفت:«ما در نواختن ضربات نهایی یا به عبارت دیگر زدن گل ناموفق بودیم. تاکتیک خود را در کل مسابقه بر پایه پرسینگ بنا کرده بودیم اما نتوانستیم از آن به پیروزی برسیم. این یک بازی است دیگر. امشب ثابت کردیم موناکو لایق آن بود که که در مرحله یک چهارم نهایی حضور داشته باشد. ما با تلاش و مبارزه حق حضور در این مرحله را به دست آورده بودیم.»

یوونتوس پس از صعود دیشب، اکنون باید به فکر مصاف با یکی از سه حریف احتمالی خود در نیمه نهایی، یعنی بایرن مونیخ، بارسلونا و یا، قهرمان دوره پیش این رقابت ها، رئال مادرید، باشد.

راجی ادامه داد:«به نظر من یوونتوس می تواند از پس هر کدام از این تیم ها بر بیاید. شاید دیدار با بایرن مونیخ یا رئال مادرید کمی دشوار تر باشد، اما سفید و سیاه پوشان تمام آن چیزی را که برای مواجهه و برتری مقابل این تیم ها لازم است، دارند. امشب، آنها تحت فشار تیم ما بسیار اذیتشدند، اما موفق به کسب نتیجه لازم شدند.»

     
آی اسپورت
2015-04-23 12:07:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر