فهرست
پرسپولیس بدون گابریل نمی‌برد؟ / No Gabriel, No Party
پرسپولیس بدون گابریل نمی‌برد؟ / No Gabriel, No Party

پرسپولیس بدون گابریل نمی‌برد؟ / No Gabriel, No Party

آی اسپورت – فرناندو گابریل در مدت کوتاه حضورش در ایران، تبدیل به یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان پرسپولیس شده است. او نقش مهمی در نتایج خوب پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا داشته و رد پایش روی بیشتر حملات این تیم دیده می‌شود.

جالب اینجاست پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، با حضور گابریل همه بازی‌هایش را برده و بدون حضور این بازیکن دو بازی با النصر و لخویا را واگذار کرده است. گابریل در دو برد ابتدایی لیگ قهرمانان مقابل لخویا و بنیادکار حاضر بود اما در بازی سوم با النصر بخاطر مصدومیتی که مقابل نفت مسجدسلیمان پیدا کرد نتوانست به میدان برود. پرسپولیسی‌ها در غیاب گابریل 3-0 به النصر باختند. با بازگشت گابریل پرسپولیس در تهران توانست النصر را شکست دهد. دیشب هم برانکو هافبک طراح تیمش را نود دقیقه روی نیمکت نشاند و پرسپولیس این بار 3-0 به لخویا باخت. رکورد صددرصد پیروزی با گابریل و صددرصد شکست بدون این بازیکن برزیلی می‌تواند یکی از جالب‌ترین رکوردهای این فصل لیگ قهرمانان آسیا باشد.

مشخص نیست برانکو بخاطر مسائل فنی گابریل را در بازی با لخویا نیمکت نشین کرده یا قصد داشته او را بخاطر اعتراض به تعویض در بازی با سپاهان جریمه کند. احتمال دوم، قوی‌تر به نظر می‌رسد.

     
آی اسپورت
2015-04-23 12:19:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر