فهرست
درباره یک بیانیه عجیب/ اولتیماتوم استقلال به خودش!
درباره یک بیانیه عجیب/ اولتیماتوم استقلال به خودش!

درباره یک بیانیه عجیب/ اولتیماتوم استقلال به خودش!

آی اسپورت- روزهای ناآرام، پرمصاحبه و پرتیتر باشگاه آبی پایتخت، حالا دارند به سمت آرامش میل می کنند تا شاید بازگشت احتمالی به مسیر پیروزی در دیدار با پدیده، حواشی را از اتمسفر باشگاه بگیرند. در چنین شرایطی، باشگاه فوتبال استقلال بیانیه ای عجیب را روی خروجی اش قرار داده است. بیانیه ای که در آن، استقلالی ها به حاشیه سازها «اولتیماتوم» داده اند تا دست از سر این باشگاه بردارند!

«حمایت قاطع مدیریت از کادر فنی» موضوعی است که بیانیه آبی ها، روی آن اصرار دارد. بر اساس این متن، شایعه جدایی امیر قلعه نویی در پایان فصل، حاصل کار رسانه های ورزشی است و باشگاه با این رفتار، برخورد جدی خواهد کرد!

به نظر می رسد در باشگاه استقلال، خیلی ها از یاد برده اند که همه حرف و حدیث ها، از جلسه عجیب افشارزاده با جدی ترین منتقد قلعه نویی شروع شد. بعد از جلسه افشارزاده با حسن روشن، عده ای نیز به هواداری از قلعه نویی، بنر سریع السیرشان را به زمین تمرین تیم رساندند. کمی بعد، قلعه نویی روی 7 ماه حقوق نگرفتن بازیکنان اش دست گذاشت و افشارزاده، به صراحت تاکید کرد که اگر تیمش آسیایی نشود، در پایان فصل برای کادر فنی «تصمیم دیگری» می گیرد!

واضح است که عوامل ایجاد حاشیه در روزهای اخیرِ استقلال، «درونی» بوده اند و اگر قرار به اولتیماتوم دادن به رقم زنندگان این حواشی باشد، افشارزاده باید زودتر از همه اولتیماتوم دریافت کند!

     
آی اسپورت
2015-04-23 14:56:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر