فهرست

پدیده، پدیده را از دست داد!/ پایان جوانگرایی در دفاع استقلال

آی اسپورت- بعد از شکست در اهواز و ضربه سر متهورانه اسماعیل شریفات در حضور مدافعان بلندقامت استقلال، امیر قلعه نویی تصمیم گرفت انتقاد از بازیکنان خط دفاعی تیمش را به مرحله عمل بکشاند و در هفته های بعد از آن مسابقه، تغییری را شامل حال دفاع تیمش کند. تغییری که قدم اول اش، حضور مجید حسینی در خط دفاعی تیم آبی پوش تهرانی بود.

مجیدِ حسینی جوان، اولین بار در هفته شانزدهم لیگ برتر برای استقلال بازی کرد. بعد از این حضور 3 دقیقه ای در نبرد با راه آهن، او سه هفته نیمکت نشین بود تا در دیدار هفته بیستم با پیکان نیز فقط برای چند دقیقه به میدان برود. حسینی این بار 4 هفته دور از ترکیب استقلال بود و ناگهان در هفته بیست و پنجم، اولین بازی فیکس اش برای این باشگاه را پشت سر گذاشت. او در مقابل ذوب آهن فیکس بود و البته بین دو نیمه از زمین بیرون رفت تا خیلی ها به این نتیجه برسند که امیر از این بازیکن ناراضی بوده است. حسینی اما یک هفته بعد، در مسابقه دشوار با ملوان نیز فیکس بود. بدشانسی اما، در نقطه بدی گریبان مجید را گرفت. او در چهلمین دقیقه بازی با ملوان مصدوم و ناچار به ترک زمین مسابقه شد.

نتایج آزمایش های مجید حسینی، امروز نشان داده اند این بازیکن علاوه بر دیدار فردا با پدیده، سه بازی دیگر این فصل لیگ را از دست داده است تا لیگ چهاردهم برای او تمام شده باشد و عمر جوانگرایی در دفاع استقلال نیز به پایان برسد. خط دفاعی استقلال در 4 بازی حساس پیش رو، دوباره به باتجربه ها سپرده خواهد شد و مجید، باید به انتخاب زمان دیگری برای دیده شدن و درخشش در فوتبال ایران فکر کند.

     
آی اسپورت
2015-04-23 15:17:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر