فهرست

امری: در زمین زنیت هم دنبال برد هستیم

آی اسپورت- اونای امری سرمربی سویا تاکید دارد این تیم که مدافع عنوان قهرمانی در لیگ اروپا به شمار می آید امشب در دیدار مقابل زنیت سنت پترزبورگ فقط به قصد برد به میدان می رود هرچند که یک تساوی در روسیه هم برای صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا کافی است.

گلهای کارلوس باکا و دنیس سوارس، برد 2-1 سویا مقابل زنیت را در بازی رفت رقم زد و تیم اسپانیایی را یک گام به دفاع از عنوان قهرمانی اش نزدیک کرد.

سویا فقط در صورتی که امشب در بازی برگشت شکست نخورد می تواند صعود کند اما امری می گوید او بازیکنانش را مقابل زنیت با ذهنیت دفاعی به میدان نمی فرستد: «ما همیشه برد می خواهیم، بدون در نظر گرفتن اینکه چه نتیجه ای در بازی رفت رقم خورده است. در بازی رفت به هدفمان رسیدیم و در این بازی هم باید با همین هدف به میدان برویم. می دانیم که این یک رقابت 180 دقیقه ای است و حتی برای وقتهای اضافه و ضربات پنالتی در بازی برگشت هم خودمان را آماده کرده ایم. زنیت به خوبی راه برنده شدن را بلد است. آنها تیم باتجربه ای دارند و همه بازیکنان این تیم، ملی پوش هستند. آنها در لیگ اروپا موفق نشان داده اند و سرمربی تیمشان هم سابقه قهرمانی در لیگ اروپا را دارد. ما می‌خواهیم پا به پای حریف پیش برویم، بازی را در طول 90 دقیقه زیر نظر دداریم و روی نقاط قوت خود کار می کنیم تا در لحظه مناسب به حریف ضربه بزنیم. سعی مان این است که در ورزشگاه زنیت هم به برد برسیم اما به خوبی از سختی های این کار هم آگاه هستیم.» سویا سه بار از سال 2006 فاتح لیگ اروپا شده و به دنبال کسب چهارمین قهرمانی و ثبت یک رکورد جدید در این زمینه است.

 

     
آی اسپورت
2015-04-23 19:31:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر