فهرست
چرا مکس آلگری سرمربی PSG نشد؟
چرا مکس آلگری سرمربی PSG نشد؟

چرا مکس آلگری سرمربی PSG نشد؟

آی اسپورت - در تاریخ 24 دسامبر بود که باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد با توماس توخل قطع همکاری خواهد کرد و از همان لحظه ابتدایی گمانه زنی های زیادی در مورد انتخاب جانشین او انجام شد. البته حالا به نظر می رسد مائوریتسیو پوچتینو فاصله ای تا این تیم نداشته و به زودی رسما هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده خواهد گرفت، اما او گزینه اول این تیم نبوده است.

امروز نشریه لاپاریزین مدعی شد مکس آلگری اولین انتخاب پاری سن ژرمن بود، اما دستمزد بالای درخواست شده از سوی سرمربی ایتالیایی باعث توقف مذاکرات و تلاش برای یافتن گزینه دیگری شده است. آلگری برای قبول هدایت پاری سن ژرمن در هر فصل 12 میلیون یورو درخواست کرده که این رقم از نظر مدیران این تیم بالا بوده و به همین دلیل مذاکرات به توافق منجر نشده است.

در این یک سال و نیم و بعد از جدایی از یوونتوس، نام مکس آلگری بارها برای هدایت تیم های بزرگی از جمله منچستریونایتد و آرسنال نیز مطرح شده، اما هنوز این سرمربی پرافتخار با تیمی به توافق نرسیده و به نظر مدت زمان دوری او از میادین به دو فصل هم خواهد کشید. البته شرایط برای فرانک لمپارد روی نیمکت چلسی چندان مساعد نیست و ممکن است ادامه این روند نه چندان خوب منجر به مهاجرت مکس آلگری به لندن شود.

۱    
آی اسپورت
2020-12-29 11:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر