فهرست

رومنیگه: بعید است پپ از بایرن به تیمی مثل سیتی برود

آی اسپورت - کارل هاینتس رومنیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ، خبرهایی در مورد اینکه پپ گواردیولا در فکر ترک بایرن به مقصد «تیمی مثل منچسترسیتی» است را رد کرد.

آینده گواردیولا در باواریا یکی ازموضوعاتی است که در چند روز اخیر شایعات زیادی در مورد آن مطرح شده و بعضی گزارشها حاکی از آن است که این مربی همچنان گزینه شماره یک مدیران سیتی از جمله تکسیکی بگریستاین و فران سوریانو است، دو مدیری که هر دو زمانی در بارسلونا با گواردیولا کار کرده اند و حالا گفته می‌‌شود در صورت جدایی مانوئل پیگرینی، گواردیولا گزینه مد نظر آنهاست.

اختلاف گواردیولا با پزشک بایرن، مولرولفارت، بحثها در مورد اینکه آیا او برای فصل سوم در بایرن ماندنی است را افزایش داد.

اما بعد از برد قدرتمندانه 6-1 مقابل پورتو در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، رومنیگه احساس می‌کند که سیتی باید پای خود را از رقابت برای جذب پرخواهان‌ترین مربی فوتبال دنیا عقب بکشد: «نگران شایعات نیستم.» رئیس باشگاه قهرمان آلمان در گفت و گو با نشریه بیلد حرفهایش را اینطور ادامه داد: «اینها فقط نشانه‌ای از توانایی‌ و کیفیت اوست. اما من واقعا نمی‌توانم تصور کنم که گواردیولا، بایرن را به مقصد تیمی چون منچسترسیتی ترک کند. مطمئنم که او دست کم تا 30 ژوئن 2016 مربی بایرن خواهد بود. ما به اینکه او مربی تیم ماست افتخار می کنیم. او بهترین و پرخواهان ترین مربی در دنیای فوتبال است. او همه انتظارات ما را برآورده کرده است. برنامه ما این است که این فصل را به پایان برسانیم و سپس در نیمه دوم سال 2015 در مورد قرارداد مذاکره کنیم. هدفمان هم تمدید قرارداد اوست.»

     
آی اسپورت
2015-04-23 19:49:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر