فهرست
رویس: دورتموند از لحاظ تاکتیکی در مقابل زنیت فوق العاده بود
رویس: دورتموند از لحاظ تاکتیکی در مقابل زنیت فوق العاده بود

رویس: دورتموند از لحاظ تاکتیکی در مقابل زنیت فوق العاده بود

آی اسپورت- مارکو رویس، مهاجم دورتموند، معتقد است که تاکتیک های تیمش در پیروزی 4-2 این تیم مقابل زنیت، فوق العاده به بار نشست.

سیاه و زردپوشان وستفالنی با دو گل زودهنگام مارکو رویس و هنریک میخیتاریان، پیش افتادند و سپس با دو گلی که روبرت لواندوفیکی در نیمه ی دوم به ثمر رساند، توانستند جلوی بازگشت زنیت به بازی را بگیرند.

رویس به نمایش خوب دورتمونمد در روسیه افتخار می‌کند ولی دو گل اولگ شاتو و هالک را خطری برای هم تیمی‌هایش در بازی برگشت می‌خواند.

وی در مصاحبه با سایت یوفا گفت: " شروع بسیار خوبی داشتیم. تاکتیک هایمان به خوبی پیاده شد. با یک نمایش خوب 2-0 پیش افتادیم. نیمه ی اول بسیار خوب بودیم.

"در نیمه ی دوم کمی عقب کشیدیم و گل خوردیم که این موضوع برای بازی دور برگشت درس خوبی به ما داد.فکر می‌کنم مانند نتیجه ی پایانی، برتری 2-0 نیز کاملا شایسته بود. همیشه می‌گویم که نمایش فردی اهمیتی ندارد و پیروزی تیم مهم است. و این چیزی بود که در بازی نشان دادیم.

باید هر بازی اینگونه باشیم.امروز اولین قدم برای صعود را محکم برداشتیم، ولی باید به این موضوع توجه داشت که تیم مهمان همیشه شانس خوبی برای گلزنی دارد. امروز بسیار خوب بودیم ولی ممکن است که اتفاقات زیادی تا بازی برگشت بیفتد.باید با احتیاط به بازی برگشت نگاه کنیم.

" البته از نمایش خودم راضی هستم. چیزی که بسیار اهمیت داشت، پیروزی تیم بود و ما بسیار خوشحال هستیم. چند هفته ی آینده بازی برگشت در خانه ی ما برگزار خواهد شد و ما می‌خواهیم که آنجا نیز اینگونه باشیم."

مدافع دورتموند، لوکاس پیشچک نیز از نمایش تیمش پس از شکست این تیم در بونس لیگا و در مقابل هامبورگ، خوشحال است و از روبرت لواندوفسکی که تابستان سال آینده به بایرن مونیخ می‌پیوندد نیز تعریف و تمجید کرد.

او گفت: "با دو گل شروع خوبی داشتیم و این کار را برای ما آسان تر کرد.در طول بازی بسیار متمرکز بودیم ولی در گلهایی که دریافت کردیم، کمی بدشانس بودیم.

"فکر نمی‌کنم که تمرکزمان را از دست دادیم، گلهای زنیت کمی اتفاقی بود. خوب ایستادگی کردیم ولی در گل ها بدشانس بودیم. نمایش خوبی داشتیم و امیدوارم در دیدار برگشت نیز همینگونه باشیم.

روبرت ] لواندوفسکی] یک مهاجم کلاس جهانی است. خوشحالیم که هنوز با ماست و امیدواریم مانند چند هفته ی گذشته به بازی های خوبش ادامه دهد.

"پس از بازی هامبورگ باید واکنشی از خود نشان می‌دادیم.اشتباهات زیادی در آن بازی داشتیم و اصلا خوب نبودیم، ولی بازی های مهمی در پیش رو داریم و با قدرت کامل بر گرفتن نتایج مطلوب تمرکز داریم."

     
آی اسپورت
2014-02-26 14:19:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر