فهرست

بنیتس: منتظر برنامه باشگاه ناپولی هستم

آی اسپورت- آبی‌های ناپل که با پیروزی 4-1 در بازی رفت تقریبا از پیش صعود خود به نیمه نهایی این رقابت‌ها را مسجل کرده بودند، در ورزشگاه سن پائولو به واسطه نمایش شجاعانه ولفسبورگ 2-2 متوقف شدند.

بنیتس در مصاحبه ای پس از بازی به میدیاست اسپورت گفت:«ما با حریفی بسیار قدرتمند دست و پنجه نرم کردیم. اما مردان من در هر دو بازی رفت و برگشت قوق‌العاده بودند.»

این اولین نیمه نهایی اروپایی ناپولی پس از 26سال است. به نظر می‌رسد آبی‌ها یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در این رقابت‌ها باشند.

او ادامه داد:«ما به نقطه‌ای رسیدیم که بسیار برایمان مثبت است. رقابت‌های بزرگی در اروپا و سری آ انتظار ما را می‌کشد.»

امروز قرعه کشی مرحله نیمه نهایی این بازی‌ها بین ناپولی و سه تیم فیورنتینا، سویا و دنیپرو انجام خواهد شد.

بنیتس در این مورد گفت:«این تیم‌ها همگی از سطح بالایی برخوردار هستند. بنابراین کار راحتی نخواهیم داشت. امروز خواهیم فهمید که با کدامیک در نیمه نهایی رو به رو خواهیم شد. اما صرف نظر از این موضوع، مطمئنا با احترام برای حریف و آگاهی از شایستگی‌های خود به مصاف هر کدام از سه تیم احتمالی خواهیم رفت. فکر می‌کنم در این دو بازی نشان دادیم که تیم قدرتمندی هستیم. اگر قرار بود من حریف مرحله بعدمان را انتخاب کنم، ترجیح می‌دادم با فیورنتینا در فینال رو‌به رو شوم تا در نیمه نهایی.»

بنیتیس در مورد تصمیمش برای ماندن یا رفتن از ناپل گفت:«من منتظر هستم. با مدیر باشگاه، اورلیو دی لورنتیس، طی چند روز آینده به گفت و گو خواهیم پرداخت. میخواهم بدانم برنامه‌هایش برای آینده چیست و آیا من بخشی از آنها هستم یا نه. هیچ چیز تغییر نکرده. پس منتظرم تا از برنامه باشگاه با خبر شوم.»

     
آی اسپورت
2015-04-24 10:20:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر