فهرست

بازگشت خسرو به ترکیب؛ سه امتیاز در چنگ آبی‌ها

آی‌اسپورت- بهترین خبر برای قلعه‌نویی در این روزهای پرحاشیه، بازگشت خسرو است. سرمربی استقلال بیش از هر زمانی فشار را روی شانه‌هایش احساس می‌کند. هر روز حرف از اخراج است. شرایطی که تا حالا امیر قلعه‌نویی در هیچ باشگاهی تجربه نکرده بود.

آبی‌ها امیدوارند در بازی فردا با کسب سه امتیاز خانگی مقابل پدیده کمی شرایط را بهبود ببخشند. مخصوصا حالا که مدافع کناری ملی‌پوش‌شان هم بازگشت. حیدری با محرومیت فخرالدینی بهترین فرصت را دارد که وابستگی تیم به خودش را نشان بدهد. استقلال در این فصل تنها یک دیدار را در نبود خسرو حیدری پیروز شد. شماره دو آبی‌ها در یازده برد از دوازده پیروزی استقلال نقش داشت. یا حداقل در زمین بازی حضور داشت.  از شش دیداری که خسرو در ترکیب حضور نداشت، تیم قلعه‌نویی در مجموع پنج امتیاز کسب کرد؛ با زدن فقط نُه گل.  حیدری در این فصل یک بار پایش به گلزنی باشد و شش پاس گل هم داد.

خسرو با بازگشتش می‌تواند نشان بدهد تاثیر به مراتب بیشتری از شماره 13 پرحاشیه آبی‌ها دارد. اگر اوایل فصل نتایج استقلال با کرار را با نتایجش بدون این بازیکن مقابسه می‌کردند، حالا آقای شماره دو نشان داده مرد شماره یک استقلال کسی نیست جز خسرو حیدری.

 

     
آی اسپورت
2015-04-24 12:18:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر