فهرست

گزارش زنده آی اسپورت: قرعه‌کشیِ نیمه نهایی لیگ قهرمانان

آرش حقیقی- دبیر فوتبال‌جهان سایت آی اسپورت


13-57 فقط نیم ساعت به قرعه‌کشی باقی مونده. یک ال کلاسیکویِ دیگه تویِ نیمه نهایی؟ 

14-00 یک احتمالِ جالب: اگه بارسا به یوونتوس بخوره، سوارس باید مقابل دوتا از دشمن‌هایِ قبلیش بازی بکنه، دشمن‌هایی که در مجموع براش 6 ماه محرومیت به بار آوردن. اولی پاتریس اوراست. سوارسِ فصلِ 2011-2012 به دلیل توهینِ نژادپرستانه به اورا، 8 هفته از بازی در لیگ برتر محروم شد. بعدشم هم در اولین روبروییِ دوبارشون دستِ اورا را رد کرد!  دومی هم که جورجو کیلینی است. شاید هنوز جایِ دندونِ سوارس رویِ کتفِ کیلینی باشه. فیفا برایِ این حرکت که در جام جهانی 2014 اتفاق افتاد، چهار ماه ستاره‌یِ اروگوئه را محروم کرد. اما از اون موقع به بعد سوارس هر روز داره برایِ بارسا بهتر و بهتر میشه. 

14-06 اگه بایرن و رئال به هم بخورن میشه دفعه‌یِ سومی که تویِ چهار فصل اخیر باهم بازی می‌کنن و بایرن و پپ فرصت یک انتقام جانانه را از آنچلوتی و تیمش به دست میارن. رئال فصل پیش تویِ آلیانتس آرنا چهارتا به بایرن زد و در مجموع 5-0 غولهایِ باواریا را شکست داد. از طرفی بایرن حالا روبرت لواندوفسکیِ در اوج را داره که دو فصل پیش تویِ نیمه نهایی یک تنه 4تا گل به رئال زد.

14-12 راستی گفتیم غول یاد تیترِ دیروزِ کوریره دلو اسپورت افتادیم: غولی میان غولها. لا استامپا هم رویِ جلدش عکس بوفون در حال عربده زدن از شادی را چاپ کرده بود و نوشته بود: بازگشتتون مبارک. کی حاضره الان رویِ یوونتوس برایِ قهرمانی شرط ببنده؟ فعلا که آلگری به کونته نشون داده با 10 یورو هم میشه تویِ رستورانِ 100 یورویی یه کارایی کرد. 

14-15 فقط یک ربع دیگه تکلیف در نیون، دفتر مرکزی یوفا مشخص میشه. 


14-24 بایرن - بارسا؟ فقط انتظار دیدن واکنش کاتالان‌ها به بازگشت پپ به نوکمپ کافیه که این بازی را جذاب کنه. پپ با بارسا دوتا چمپیونز لیگ گرفته، اونم فقط تویِ چهار سال. 


14-28 رئال - یووه؟ 17 سالِ پیش رئال با تک گلِ پردراگ میاتوویچ 1-0 یووه را در آمستردام برد تا قهرمانِ چمپیونز لیگ بشه. این بازی میتونه نوستالژیِ خوبی از دهه 90 با شکوه با خودش داشته باشه. نکته: یووه این فصل فقط یک بار در زمین خودش باخته. 


14-32 خب اینجوری که یوفا الان اعلام کرد قرعه‌کشی میشه ساعتِ دو و پنجاه چهار دقیقه به وقت ما. در ضمن امروز نیمه‌نهایی یوروپا لیگ هم مشخص میشه. یادتون باشه که قهرمانِ این جام، سالِ دیگه میاد چیمپیونز لیگ. دوتا ایتالیایی هم اینجا داریم: ناپولی و فیورنتینا.


14-37 و احتمال آخر: بایرن - یووه. بانویِ پیرِ تورین در چهارتا بازیِ آخرش مقابلِ بایرن نتونسته از پس این حریف بر بیاد. بایرن سالِ 2013 در یک چهارم، دو هیچ یووه را در تورین برد و رفت نیمه نهایی. 


14-50 خب رویایِ لورنزو اینسینیه گویا قراره به حقیقت برسه. ناپولی - دنیپرو، سویا - فیورنتینا. این شد نیمه نهایی یوروپا لیگ. ایتالیایی‌ها به هم نخوردن. 


14-54 بله! بارسا - بایرن. نو کمپ در انتظارِ بازگشتِ پپ...


14-56 اونور هم یووه بازیِ اول میزبانه. دیروز آدام بیت نوشت تیمی که بتونه راه شکست دادن اتلتی را پیدا کنه دیگه غیرممکن براش وجود نداره. شاید بیت خیلی بازی‌هایِ یووه را ندیده این فصل. کیلینی، بونوچی، لیش و شاید حتی بارتزالی در انتظارِ بی.بی.سی هستن. قطعا آنچلوتی میدونه این یعنی چی.


15-02 پنجم و ششمِ می دورِ رفت و دوازدهم و سیزدهم هم دورِ برگشت: بارسا - بایرن، یووه - رئال؛ دو هفته‌یِ دیگه.

  ۶  
آی اسپورت
2015-04-24 13:59:41
نظر دهید

۶ نظر
یاسر بارسا
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۵
رئال شانس بیاره به بارسا نخوره. وگرنه پاره پاره میشه
امیررضا
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۵
من موندم آخه یووه تو این مرحله چی میگه. رسما زنگ تفریح نیمه نهایی چمپیونزلیگه. ... هاهاهاها
حمید
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
بارسایی ها خفه بمیرن بابا. بازم میخوان با ناداوری و پنالتی و تمارض برن فینال. این تیم افتخار کردن داره اخه. حتی یوونتوش هم این تیم فشل بارسلون رو میبره
فرزاد
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
بدترین قرعه برای بارسا. اخه چرا باید دوتا اشغالی مث رئال و یووه به هم بخورن
فرزاد
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
بدترین قرعه برای بارسا. اخه چرا باید دوتا اشغالی مث رئال و یووه به هم بخورن
ف
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
فرزاد اشغال خودتی ، حیف که اینجا نمیشه قشنگ از شرمندگیت در بیام

یابو نیسی که ، یادته سال پیش ۵ تا زدیم ب بایرن

شانسلونایی ها همیشه قرار نیس مفت خوری کنید برید ببرید غارسایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر