فهرست

انتظار قرمزها از برانکو/ اخراجِ سریعِ خانزاده

آی اسپورت- تکان دهنده، این اولین عبارتی است که بعد از تماشای ویدئوی رفتار دردناک بازیکن جوان پرسپولیس با یکی از هواداران باشگاه در قطر به ذهن متبادر می شود. واقعیت اما این است که فارغ از لایه ها و واژه های ژورنالیستی ماجرا، این رفتارها دیگر برای هیچکدام از علاقه مندان به فوتبال ایران تکان دهنده نیستند. یک روز، نوبتِ شیث رضایی است که در کنار ماشین چندصد میلیونی، با در و گهر کلمه های اش مهمان همیشگی بلوتوث ها باشد و یک روز، نوبت به رضا خانزاده می رسد که به جای فوتبال، همه پشتکارش را برای شرور بودن کنار گذاشته است. 

بعد از شکست در فینال کوپا دل ری در فصل گذشته، بسیاری از بارسلونایی ها به عملکرد لئو مسی معترض بودند. گروهی از آن ها حتی به فرودگاه بارسلون رفتند و این فوق ستاره آرژانتینی را هو کردند. لئو که لقب «بهترین بازیکن دنیا» را یدک می کشد اما حتی سرش را بلند نکرد و هیچ واکنشی به رفتار آن ها نشان نداد. حالا، در نقطه دیگری از جهان، خانزاده با لقب «بدترین بازیکن پرسپولیس»، زشت ترین الفظای که در تمام تاریخ اختراع شده اند برای یک هوادار به کار می برد. جرم؟ یک خسته نباشد کنایه آمیز برای بازیکنی که در کنار تیکی ها سه گل از لخویا دریافت کرده و پیش تر پرسپولیس را در تقابل با سپاهان و نفت مسجدسلیمان نابود کرده است. خانزاده طوری به این هوادار می توپد و می تازد که انگار زننده گل قهرمانی پرسپولیس در یکی از فتوحات سه گانه فصل بوده و انگار نه انگار امتیازهای فراوانی را به هوادارها بدهکار است. به نظر می رسد یک نفر باید به پسر بی ربط به پیراهن سرخ یاد می داد که به جای عکس گرفتن با لئو مسی، تماشای رفتار این ستاره را در برنامه هایش بگنجاند.

 

رضا خانزاده، همان بازیکنی است که بعد از ناکامی تیم درخشان در برابر راه آهن، با شادی و خنده در زمین تمرین سلفی میگرفت. همان که برنامه های شاد خاص خودش را بعد از هر شکست پرسپولیس دارد. حالا پرسپولیسی ها امیدوارند هر چه سریع تر از باشگاه اخراج شود و حتی تا همین امشب، خبرش را دریافت کنند. البته برای باشگاهی که دو مدیرعامل دارد و همزمان هیچ مدیرعاملی ندارد عجیب است اما هواداران فراوان تیم محبوب پایتخت،با به تسخیر درآوردن شبکه های اجتماعی، روی برانکو حساب باز کرده ند تا پیراهن پرسپولیس را از تن پسر هتاک، بی ادب، بی تعصب کم استعداد خارج کند. پیراهنی که چندین سایز برای او گشاد است.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-24 14:25:07
نظر دهید

۱ نظر
شایان
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۴۹
خیلی بی هنره؛نه اخلاق نه استعداد نه هیچی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر