فهرست

برانکو و چالش بزن بهادرهای پرسپولیس / گردن کلفت، ساق‌های نازک

آی اسپورت – آرتیست‌های جوان پرسپولیس علاقه‌ای به خالی کردن تیتر یک رسانه‌ها ندارند. بعد از بازی لخویا و پرسپولیس، باز هم شکست سرخپوشان زیر سایه یک حاشیه عجیب قرار گرفت. محمدرضا خانزاده و پس از او سوشا مکانی، با یکی از هواداران معترض به نتایج تیم درگیر شدند. درگیری لفظی و فیزیکی که اگر کریم باقری نبود معلوم نیست به کجا می‌کشید.

خانزاده و مکانی در کنار پیام صادقیان، مثلث حاشیه این فصل پرسپولیس بوده‌اند. فقط دو هفته از لیگ برتر گذشته بود که صادقیان با ضربه زدن به داور، 2 ماه از میادین دور ماند. بعد از آن خانزاده در اینچئون حرکتی غیرورزشی انجام داد و از طرف AFC با جریمه و محرومیت روبرو شد. سوشا مکانی هم فارغ از کلکسیون اشتباهاتش در داخل زمین، بعد از هربار حضور نیلسون در ترکیب اصلی حاشیه‌ساز می‌شد و در روزهای آخر حضور درخشان با سرمربی وقت پرسپولیس درگیری شدیدی پیدا کرد. علاوه بر این سه نفر، دیگر بازیکنان پرسپولیس مثل حقیقی، عباس‌زاده و میثم حسینی هم در مقاطع مختلف بعد از نیمکت نشینی یا تعویض حاشیه‌ساز شدند.

البته داستان‌های عجیب پرسپولیس فقط به بازیکنان این تیم مربوط نمی‌شود. مدیران پرسپولیس این فصل از بازیکنان تیم دردسرسازتر بوده‌اند. از نحوه اخراج دایی و برکنار کردن رحیمی گرفته تا زندانی شدن سیاسی و رقابت فعلی او با نژادفلاح بر سر صندلی مدیریت باشگاه. در حال حاضر می‌توان پرسپولیس را به دو گروه «تیم سیاسی» و «تیم نژادفلاح» تقسیم بندی کرد.

برانکو برای ایجاد نظم در تیمش، با اعتراض نه چندان جدی گابریل بعد از تعویض شدیدا برخورد کرد اما خیلی زود توسط خانزاده و مکانی غافگیر شد. دو بازیکنی که نشان دادند فعلا در پرسپولیس دور دور آب منگل‌هاست.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-24 14:31:54
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۸:۵۷
یعنی اگه برانکو این عوضی رو انقد قبول داره که اخراجش نکنه من دیگه طرفدارش نیستم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر