فهرست

گزارش توئیتری استقلال-پدیده؛ دقیقه به دقیقه با آی اسپورت

18:40 از چند ساعت پیش آرایش نهایی استقلال برای آغاز بازی در سایت‌های خبری دست به دست شده. انگار قلعه‌نویی بعد از ناهار و خواب قیلوله تصمیم نهایی‌اش را گرفته:محسن فروزان، امیرحسین صادقی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، خسرو حیدری، هاشم بیک‌زاده، امید ابراهیمی، کرار جاسم، سجاد شهباززاده، آرش برهانی و رضا عنایتی.

18:50 تا چند ماه پیش پخش مستقیم لیگ‌برتر برای شبکه سه ارج و قربی داشت. اما حالا دیگر زیاد خودشان را به زحمت نمی‌اندازند. چند ثانیه مانده به ابتدای بازی هول هولکی به استودیو می‌روند و بعد هم با عجله ارتباط با ورزشگاه آغاز می‌شود. بعد هم می‌بینید که یک دقیقه از بازی گذشته!

18:55 تا اینجا که اتفاقات عجیب و غریبی در لیگ نیفتاده.

سپاهان یک- راه‌آهن صفر تا نیمه اول.

صبا صفر- گسترش فولاد صفر تا نیمه اول.

نفت مسجد سلمان صفر- استقلال خوزستان صفر تا نیمه اول.

تا اینجا که سپاهان 50 امتیازی شده و به تراکتور در صدر چسبید. نفت مسجبد سلیمان هم اگر بازی را نبرد، دیگر باید سقوط کرده به حساب آورد.

19:05 تیزر سریال جدید شبکه شه پخش می‌شود. شمعدونی به کارگردانی سروش صحت. از همین حالا می‌توان پیش‌بینی کرد که چه مسابقات مهمی در اروپا به خاطر این سریال از شبکه سه پخش نمی‌شود.

سوت آغاز بازی

دقیقه یک: تنها 4 هزار نفر در ورزشگاه هستند. پیمان یوسفی گزارشگر بازی و می‌گوید:«در این هوای خنک بهاری باید تماشاگر بیشتر به ورزشگاه می‌آمد». البته آب و هوای این روزهای باشگاه استقلال چندان خوب نیست.

دقیقه 2: در 100 ثانیه ابتدایی بازی آبی ها دو بار توپ را در محوطه جریمه خودشان دیده‌اند. اما مهاجمان هم تعجب کردند و حتی نتوانستند شوت به دروازه بزنند.

دقیقه 6: چه می‌کنه این سپاهان! 2-0 از راه‌آهن جلو افتاده. تیم حسین فرکی بوی قهرمانی می‌دهد.

دقیقه 7: این لیست سه بازی بعدی سپاهان است؛ نفت مسجد سلیمان، استقلال خوزستان و سایپا. اصفهانی به قهرمانی خوش‌بین هستند. ببخشید که چیزی از گزارش بازی استقلال-پدیده نمی‌نویسیم. فعلا خبری نیست. به قول معروف:‌ «دو تیم فعلا دارن به ارزیابی هم می‌پردازن!»

دقیقه 10: پیمان خان یوسفی گزراش می‌کنند که: هوای تهران امروز دلش گرفته!

دقیقه 14: هواداران پدیده  یک بنر با خود به ورزشگاه آورده اند که روی آن نوشته شده: «بچه های محله امام رضا».

دقیقه 20: سپاهان گل سوم هم را زده. استقلال هم جوری بازی می‌کند که انگار از چهارهفته مانده به پایان قهرمانی‌اش مسجل شده. آرش برهانی یک پاس اشتباه می‌دهد و قلعه‌نویی با همان استیل همیشگی سری به تاسف تکان می‌دهد.

دقیقه 28: خلاصه بازی تا اینجا؛ استقلال صفر- پدیده صفر. جذابیت زیر صفر!

دقیقه 32: قلعه نویی کنار زمین عصبی است. یک بار که آرش برهانی او را صبانی کرد. حالا نوبت به این رسیده که جاسم کرار حرص سرمربی آبی ها را در بیاورد.

دقیقه 39: خطرناک‌ترین موقعیت بازی نصیب یونس شاکری آمد. شوت دقیقی زد اما باز هم به اوت رفت.

سوت پایان نیمه اول

آغاز نیمه دوم

دقیقه 46: آرش برهانی تقاص بازی بدش در نیمه اول را در رختکن پس داده. او در بین دو نیمه با خرسند نیا تعویض شد.

دقیقه 48: پیمان یوسفی در گزارش از واژه «تتمه» استفاده کرد. تاریخ بیهقی نمی‌خوانیم. گزارش پیمان خان یوسفی است!

دقیقه 60: جیمی جامپ بازی ذوب‌آهن و استقلال این بار با لباس آبی و صورت رنگ شده در ورزشگاه حاضر شد. وی تصمیم داشت از جایگاه تماشاگران به زمین مسابقه وارد شود که پیش از ورود به زمین توسط ماموران دستگیر شد. وی همان تماشاگری است که در دیدار استقلال مقابل ذوب‌آهن وارد زمین شد و روی پیراهن خود نوشته بود: «من همانم،‌جوابم چه شد».

دقیقه 79: استقلال کرنر را می‌فرستد و بدون اینکه منجر به موقعیت گلی شود، به اوت می‌رود. این جریان در دقایق دیگر بازی هم اتفاق افتاده. تماشاگران استقلال در ورزشگاه که چندان هم پرتعادا نیستند، دو به شک هستند که علیه تیم شعار بدهند یا نه. سخت است که آنها فصل بعد هم سهیمه آسیا نگیرند.

دقیقه 89: استقلال حنیف را به نوک حمله فرستاده اما مشکلش این است که نمی‌تواند دقیق روی سر او سانتر کند. نفس عنایتی هم در نمی‌اید بس که خسته است.

دقیقه 90: صدای سوت تماشاگران استقلال شنیده می شود. آنها از تماشای این بازی سرد حوصله‌شان سرر فته.


سوت پایان بازی

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-24 20:03:51
نظر دهید

۲ نظر
اشکان
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۰۶
دوست دارم قلعه‌نویی این بازی رو نبره تا ببینیم بعدش به عمرو عاص اینا ربطش میده یا نه؟
گتاب سیتی وچون
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۷
واقعا سایت عجیب و باحالیه همه کاراتون عالیه ,بیست بیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر