فهرست

ندود:در نیمه‌نهایی هیچ تیمی ضعیف‌تر از بقیه نیست

آی اسپورت - پاول ندود، مدیر یوونتوس از این گفت که یووه در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با «غولهای مادرید» رو به رو خواهد شد. ندود ستاره سابق یووه و تیم ملی چک، که تیمش از نظر بسیاری از کارشناسان، ضعیف ترین تیم حاضر در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان است، گفت این بازی برای هواداران یک دیدار «فوق العاده» خواهد بود.

بازی رفت دو تیم، در ورزشگاه یوونتوس انجام خواهد شد و یک هفته بعد دو تیم در برنابئو دیدار برگشت را برگزار خواهند کرد: «یک بازی فوق العاده برای هواداران و برای ما خواهد بود. ما می‌خواهیم از شانس خود در این دو دیدار نهایت استفاده را ببریم.»  ندود حرفهایش با اسکای اسپورت را اینطور شروع کرد و سپس ادامه داد: «باید بگوییم که هنوز راهی طولانی در پیش است. ما مقابل غولهای مادرید در نیمه نهایی قرار می‌گیریم اما کسی نمی تواند نتیجه را پیش‌بینی کند. مطمئنم که دو بازی عالی را شاهد خواهیم بود و سپس باید ببینیم آیا می‌توانیم به فینال برسیم یا نه. ما به نیمه‌نهایی رسیده‌ایم و نمی‌خواهیم کارمان در همین‌جا متوقف شود.»

هافبک سابق یووه هشدار داد که تیم قوی و ضعیف در این مرحله وجود ندارد: «همیشه کار در این مرحله سخت خواهد بود، مقابل هر حریفی که قرار بگیریم. فکر نمی‌کنم تیمی بر دیگری امتیاز خاصی داشته باشد. ما باید نهایت تلاش خود را در هر دو بازی انجام دهیم.»

     
آی اسپورت
2015-04-24 18:16:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر