فهرست

برانکو هم کوتاه آمد؛منتظر اخراج خانزاده نباشید

آی اسپورت-هواداران پرسپولیس بعد از حضور برانکو امیدوار بودند تا کوچکترین حاشیه و بی اخلاقی در این تیم با تنبیه مواجه شود تا شاید آنها بتوانند بعد از مدتها یک تیم بدون حاشیه و درگیری داشته باشند. بعد از نیمکت‌نشین شدن گابریل در بازی با لخویا این امیدواری بیشتر شد و حتی این مساله که شاید حضور گابریل میتوانست در میانه میدان به سرخپوشان کمک کند باعث نشد تا هواداران به نبودن او اعتراض کنند. بعد از اتفاقات قطر هم انتظار رفتاری قاطعانه از سرمربی سابق تیم ملی وجود داشت اما آخرین مصاحبه برانکو نشان میدهد که شاید همه چیز با یک جریمه مالی ختم به خیر شود!

او در مورد برخوردی که قرار است با خانزاده انجام دهد گفت:« من امروز این خبر را شنیدم و یک هشدار قوی هم به خانزاده دادم.لحظه‌ای که به پرسپولیس آمدم به همه هشدار دادم که اینگونه قضایا برای من بسیار مهم است، چون پرسپولیس متعلق به آحاد مردم است و همه ما عضو کوچکی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستیم و به نوعی قوانین و معادلات باشگاه پرسپولیس با بقیه باشگاه‌ها فرق دارد. کار خانزاده اصلاً قابل توجیه نیست. من می‌توانم عصبانیت از شکست را درک کنم اما همه ما باید قوی‌تر باشیم.قطعاً باشگاه در این خصوص تصمیم می‌گیرد و پس از جلسه‌ای که من با مسئولان باشگاه خواهم داشت احتمالاً از نظر مالی خانزاده را جریمه می‌کنیم. البته باید نژادفلاح بیاید تا ببینیم چه نوع جریمه‌ای را باید برای او در نظر بگیریم. شاید با این اتفاق خانزاده به خروج از تیم بسیار نزدیک باشد اما ما باید این مسئله را هم مدنظر داشته باشیم که بالاخره نمی‌توانیم به راحتی هر بازیکنی را از دست بدهیم.»

البته خانزاده و سوشا مکانی به کمیته انضباطی احضار شده اند و شاید از طریق فدراسیون تنبیه سختی برای آنها درنظر گرفته شود.

  ۳  
آی اسپورت
2015-04-24 19:01:21
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۸
بندازیدشون بیرون
سعید
جمعه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۵۸
اگه خانزاده به اندازه فحش دادن و کتک کاری فوتبال بلد بود که الان وضع پرسپولیس این نبود که؟؟؟ این بازیکن واقعا بی شخصیته و هیچ وقت پیشرفت نمیکنه،
-
شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۸:۵۵
یعنی اگه برانکو این عوضی رو انقد قبول داره که اخراجش نکنه من دیگه طرفدارش نیستم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر