فهرست
مدیران استقلال! این بازی را ۱۰ بار ببینید
مدیران استقلال! این بازی را ۱۰ بار ببینید

مدیران استقلال! این بازی را ۱۰ بار ببینید

آی اسپورت - بازی گل‌گهر - پرسپولیس در حالی در سیرجان آغاز شد که شایعات درباره مذاکره دو عضو هیئت‌مدیره استقلال با امیر قلعه‌نویی تمام فضای فوتبال را زیر سایه خود گرفته بود. همه از این متعجب بودند که چگونه هیئت‌مدیره استقلال به دنبال مربی‌ای رفته که چند پله از استقلال پایین‌تر است. در حقیقت آنها که دنبال شفاف‌سازی بودند، می‌گفتند چیزی غیر از امتیاز و فوتبال بهتر و هماهنگی تیمی مد نظر است چون اگر معیارها، فوتبالی باشند، اعضای هیئت‌مدیره استقلال به دنبال فردی خواهند رفت که از سرمربی فعلی استقلال بهتر نتیجه گرفته باشد.

 

شروع بازی

بازی آغاز شد و از همان آغاز بازی می‌شد متوجه شد که گل‌گهر هیچ برنامه‌ای برای این بازی ندارد و به اتفاقات دل بسته. اتفاقاتی مثل ضربه کرنر که روی تیر دروازه پرسپولیس فرود آمد. پرسپولیس در نیمه اول هم می‌توانست سرنوشت بازی را تعیین کند اما بازیکنان سیاه پوشیده پرسپولیس در عزای میناوند و انصاریان، کم‌دقت بودند.

 

نیمه دوم

نیمه دوم با برتری یک بر صفر پرسپولیس آغاز شد اما گویا کادر فنی پرسپولیس به بازیکنان گفته بودند که باید از این بازی تفاضل گل بگیرند. برتری پرسپولیس در این نیمه به ۴ گل دیگر ختم شد و در تمام دقایقی که پرسپولیس مشغول هجوم بود، بازیکنان گل‌گهر هیچ برنامه‌ای برای تغییر جریان بازی از سوی کادر فنی خود دریافت نکردند. پرسپولیس خیلی زود دانست باید از سمت راست خود بر سر تیم حریف خراب شود و ۴ گل از سمت راست زد اما گل‌گهر تا پایان بازی ندانست چگونه این ایراد را برطرف کند چون دستوری از سوی کادر فنی دریافت نکرد.

 

ملاک انتخاب چه بود؟‌

در خبرها آمده بود دو عضو هیئت‌مدیره استقلال به شدت به دنبال آن بودند که سرمربی گل‌گهر را به جای محمود فکری روی نیمکت استقلال قرار دهند. باید پرسید حال اعضای هیئت‌مدیره در زمان این بازی چگونه بود و اصلاً این عده بازی خانگی گل‌گهر مقابل پرسپولیس را دیدند؟ باید از آنها پرسید متر انتخاب شما چه بود؟ مگر می‌شود تیمی در ورزشگاه خانگی‌اش هیچ استراتژی مشخصی برای اداره بازی و زدن حتی یک گل نداشته باشد؟ و مگر می‌شود هیئت‌مدیره استقلال به دنبال سرمربی این تیم بروند؟‌ واقعاً در این فوتبال چه خبر است؟

 

این بازی را ۱۰ بار ببینید

به اعضای هیئت‌مدیره استقلال توصیه می‌کنیم بازی گل‌گهر - پرسپولیس را ۱۰ بار ببینند تا شاید به منطق درست برسند. غالباً در همه تغییرات، بنا بر بهتر شدن است. اگر قرار است محمود فکری برود، گزینه‌ای بیاورید که از او بسیار بهتر باشد تا شادی به دل هواداران استقلال بنشاند. اگر قرار است محمود فکری بماند با تمام وجود از او حمایت کنید تا به استقلال کمک کرده باشید...  و اگر قرار است فکری برود، گزینه‌ای بیاورید که صد پله از فکری بهتر باشد تا باز هم به استقلال خدمت کرده باشید. آقایان لطفاً بازی را ۱۰ بار ببینید.

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2021-02-20 12:45:00
نظر دهید

۱ نظر
مهدی کیقبادی
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹، ۲۲:۴۹
قلعه نوعی زمانی که از تیم ملی برگشت،تاریخ مصرفش تمام شد.
اگر خارجی باشه استراماچونی اگر ایرانی،محمد تقوی چون تیم آنالیزر میخواد
قلعه نوعی پیر پرست است، کلی برای باشگاه هزینه میتراشه، نتیجه هم نمیگیره،تراکتور،سپاهان، گل گهر ،استقلال و.... مثالش.هست تیم بررسی کننده میخواد .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر