فهرست

کمالوند: راه آهن و نفت سقوط می کنند/ دلم با تراکتور است

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پایان تساوی امروز با صبا، بیش از آنکه در مورد تیم خودش حرف بزند، درباره صدرنشین ها وقعرنشین های جدول رده بندی صحبت کرد. کمالوند در دقایق پایانی این کنفرانس، در آستانه دربی مهم تبریز، از آرزوی قهرمانی تراکتور حرف زد، اتفاقی که کمی غیرحرفه ای به نظر می رسد.

 

خیال مان راحت نشد:  همانطور که دیدید 70 دقیقه سرتر از صبا بودیم و  حتی نیمه اول چندین فرصت خطرناک داشتیم. در نیمه دوم نیز صبا برای مساوی می‌جنگید و اگر ما این بازی را می‌بردیم خیالمان بابت صعود راحت می‌شد.

 

راه آهن و نفت می روند:  در هر صورت نتایجی که امروز به دست آمد تا حدودی تکلیف تیم‌های سقوط‌کننده را روشن کرد و به احتمال 70 درصد راه‌آهن و نفت مسجد سلیمان دیگر سقوط خواهد کرد.

 

 

دلم با تراکتور است: بازی بعد علی‌رغم اینکه یک دربی محسوب می‌شود اما امیدوارم نتیجه در پایان به نفع تیم‌های آذربایجانی باشد.

 

 

یادتان هست؟ : هر چند که به نظرم من زود است که بخواهیم در مورد بازی با تراکتور صحبت کنیم البته خیلی هم دوست ندارم در مورد تراکتور صحبت کنم. نمی‌توانم در دلم این تیم را دوست نداشته باشم و همانطور که به یاد دارید پس از 22 سال توانستیم زمانی که سرمربی تراکتورسازی بودم پرسپولیس را شکست دهیم.

 

قهرمانی تراکتور، بقای گسترش: امیدوارم در هر صورت نتایج به گونه‌ای شود که گسترش در لیگ بماند و تراکتور هم قهرمان لیگ برتر شود.

 

نگرانی داریم: دوست داشتم تا الان تکلیف ماندنمان مشخص می‌شد اگر برده بودیم خیالمان راحت بود اما الان یک مقدار نگرانی داریم که در نهایت امیدوارم این نگرانی نیز برطرف شود.

     
آی اسپورت
2015-04-24 19:57:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر