فهرست

فرهاد کاظمی: شانس بقای مان زیاد است!/ داوری عالی بود

آی اسپورت- بعد از شکست سنگین در اصفهان، خیلی ها سقوط تیم فرهاد کاظمی را قطعی می دانند اما این مربی با اعتماد به نفسی عجیب، از شانس زیاد راه آهن برای بقا حرف می زند. کاظمی در کنفرانس خبری امروزش، در کنار تمجید از داوری، مشکل تاکتیکی تیمش را دلیل شکست در این مسابقه دانست.داوری عالی بود: به مجموعه سپاهان تبریک می‌گویم. باد در کار تاکتیکی دو تیم مشکل ایجاد کرد.  هر دو تیم موقعیت گلزنی داشتند که فرصت‌های سپاهان بیشتر بود. داوری این مسابقه عالی بود. جا دارد از داور و کمیته داواران تشکر کنم. در این بازی برخلاف سپاهان دو فاکتور را نداشتیم. ما پاسور و گلزن نداشتیم اما سپاهان داشت و توانست تیم ما را ببرد. بچه‌های ما در بخشی از زمان مسابقه بازی را از دست دادند و همین مسئله دلیل باخت تیم ما شد.

 

شانس مان زیاد است: با حریفانمان بازی مستقیم داریم، با پیکان و گسترش فولاد و سایپا بازی داریم. شانس مان برای بقا در لیگ برتر زیاد است. نمی‌دانم سپاهان با کدام تیم‌ها در هفته‌های پایانی بازی دارند. امیدوارم سپاهان بتواند قهرمان شود یا اینکه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

 

مدافعان پراشتباه بودند: این مسئله به کار تاکتیکی من بر می‌گردد و به بازیکنان که باز نمی‌گردد. در اجرای کار تاکتیکی یک مقدار مشکل بودیم. نمی‌توانم بگویم استرس شاید این مسئله به خاطر نبود پاسور است. محرم نویدکیا اسطوره پاس ایران است که با همه جای پای خود پاس می‌دهد حضور خلعتبری و شریفی هم مهم بود. در این شرایط مقابله با سپاهان سخت است.

 

تقدیر در اصفهان: از مسئولان استان و باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم. خوشحالم که برای سپاهان قدمی برداشتم و تا روزی که زنده هستم این مسئله را به یاد  دارم. چه زمانی که در ذوب آهن وبودم و چه زمانی که در سپاهان خبرنگاران خیلی به ما کمک کردند و امیدوارم ذوب آهن و سپاهان بتوانند در آینده هم موفق باشند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-24 20:06:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر