فهرست
سوال روز؛ اشکان باید مثل کاستا اخراج می‌شد؟
سوال روز؛ اشکان باید مثل کاستا اخراج می‌شد؟

سوال روز؛ اشکان باید مثل کاستا اخراج می‌شد؟

آی اسپورت - دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۱ بر ۰ تراکتورسازی به پایان رسید. پس از تک گل تراکتورسازی به استقلال، اشکان دژاگه برای خوشحالی میان هواداران تیمش رفت. استقلالی‌ها اعتقاد دارند که دژاگه باید پس از این خوشحالی کارت زرد می‌گرفت و از بازی اخراج می‌شد.

کانال تلگرام استقلال در این ارتباط نوشت: اشکان خورشیدی داور دیدار استقلال و تراکتورسازی متاسفانه در کنار اشتباهات خود در برخی از صحنه ها، اشتباه تاثیر گذاری در جریان مسابقه و در عدم اخراج اشکان دژاگه داشت. میرزا بیگی کارشناس داوری درباره صحنه شادی دژاگه می‌گوید: «وقتی یک بازیکن بعد از گل حرکت تحریک آمیزی انجام بدهد، پیراهنش را در بیاورد و یا از فنس‌ها بالا برود باید کارت زرد دریافت کند.»

 

00
00

عکس فوق نشان می‌دهد که دژاگه بعد از گل در دقیقه ۵۶ باید با کارت زرد دوم جریمه می‌شد، اما داور مسابقه از اخراج بازیکن حریف خودداری کرد تا باز هم شاهد یک اشتباه بزرگ از داوران در دیدار‌های ۶ امتیازی علیه استقلال باشیم. پیش از این داوران در دیدار با سپاهان و پدیده با عدم اعلام پنالتی به سود استقلال و به اشتباه مردود اعلام کردن گل استقلال، در نتیجه مسابقه تاثیر گذار بودند.

11
11

استقلالی‌ها با استناد به اخراج دیگو کاستا به خاطر خوشحالی پس از گلش در بازی برابر ختافه می‌گویند دژاگه هم باید اخراج می‌شد. دیگو کاستا هنگام شادی پس از گل برابر ختافه به میان هواداران تیمش می‌رود و با کارت داور جریمه و از زمین اخراج می‌شود!

22
22

 

خبر ورزشی 

۷ ۶  
آی اسپورت
2019-02-16 09:15:00
نظر دهید

۶ نظر
مجتبی
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
حرف چرت نزن استقلالی. بازیکن آژاکس هم بعد گل به رئال رفت پیش هوادارا و کارت نگرفت
حسین تاجی
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۳۶
خدایی تو هفته قبل ام تو اروپا لیگ فرانسه اینجور شادی رو داور کارت داد
من احساس میکنم اگه استقلال گل میزد بازی کشته میداد
ولی در کل تبریک به تراکتوری ها
۴ ۱
2
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۱۱:۴۹
حالا فهمیدی چرا کسی به کیسه کاری نداره؟ راحت میرین، میبازین، برمیگردین حتی بدون ایجاد یه موقعیت جدی و ضربه در چارچوب! پس اینو به پای محبوبیت تیمت ننویس خطری برای تیم های مدعی نیستین
kisekesh
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
حروم زاده های خبر ورزشی!! چند دقیقه بعدش جفتک پرت کردن شجاعیان چی؟! اونو چرا نشون نمیدین و روش مانور نمیدین؟! اونم کارت داشت و کارت دوم رو می گرفت و اخراج می شد!! یه اخراج رو هم به نفع تراکتور نگرفته!!
اسمان
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۱۲
این یک تحلیل جانبدارنه است.خدادادعزیزی هم بعدازگل به استرالیا رفت بین تماشاگران وکارت هم نگرفت.این حرکات درفوتبال طبیعی است.ضمناداور اشتباه خاصی دربازی نداشت
بهرام
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، ۱۳:۱۹
حکیم زیاش بازیکن آزاکس بعد از گل به رئال مادرید به سمت تماشاگران رفت و همین کارو کرد ولی کارت زرد نگرفت. مرتضی پو.ر علی گنجی تو جام ملت های آسیای استرالیا مقابل بنجامین ویلیامز در بازی ایران و عراق به عرلاق گل زد و بدتر از این قشنگ رفت داخل تماشاگر ها و کارت زردی هم نگرفت.
حتی خود خداداد عزیزی بعد از گل به استرالیا همین کارو کرد حالا اینو میگیم خیلی وقت پیشه شاید قانون عوض شده دوتا بالایی رو چی میگی.
قاون میگه اینا کارت داره:
- بالا رفتن از فنس جدا کننده زمین
-گرفتن ژست تحریک کننده یا توهین آمیز
- پوشاندن سر یا صورت با ماسک یا چیزهای مشابه
- درآوردن پیراهن یا پوشاندن سر با پیراهن
دژاگه هیچ کدوم از این رو انجام نداد.
نویسنده این متن کاملا قلمش آبی هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر