فهرست
معرفی مقصر شکست فراری: فتل!
معرفی مقصر شکست فراری: فتل!

معرفی مقصر شکست فراری: فتل!

آی اسپورت- سباستین فتل اعتقاد دارد روند کسب امتیاز فراری را با ضعف در کنترل احساساتش در باکو و حرکت اشتباهی که برای برخورد با همیلتون پس از آن انجام داده،‌ مختل کرده. در گرندپری آذربایجان در ماه ژوئن هنگامی که فتل پشت سر لوئیس تحت شرایط خودرو ایمنی در حال حرکت بود با او برخورد کرده و پس از آن به خاطر اینکه فکر می‌کرد مورد تست ترمز از طرف همیلتون قرار گرفته است به کنار او رفته و به خودروی لوئیس ضربه میزند، حرکتی که شاید بتوان گفت بزرگترین اشتباه دوران حرفه ایی قهرمان آلمانی بوده است.
سب در مسابقه یک  پنالتی 10‌ثانیه ایی توقف در پیت استاپ دریافت کرده و پس از مسابقه هم از سوی مقامات FIA مورد بازخواست قرار می گیرد. فتل در نهایت از هرگونه تحریم بیشتر توسط مقامات FIA مصون ماند اما معتقد است جریانات باکو حتی بدتر از 2 فاجعه که برای تیم فراری رخ داده بوده. هنگامی که هر دو راننده فراری در پیچ یک مسابقه سنگاپور به خاطر برخورد با مکس ورشتپن از مسابقه باز ماندند.فتل در مصاحبه خود با شبکه موتور اسپرت گفت:

    به اعتقاد من اتفاقات باکو بدتر از اتفاقات دو مسابقه گذشته بوده. احساس می کنم باعث شکست تیم در باکو هستم، هزینه ایی که بابت اشتباه من در باکو پرداخت شد از دست رفتن قهرمانی آن مسابقه بود، مسابقه‌ایی که به طور بالقوه ایی شانس پیروزی در آن را داشتم.

    در رابطه با سنگاپور، بیایید صادق باشیم، آن یک برخورد مسابقه‌ایی بود و بس. درست است که بسیار اتفاق دردناکی است اما همیشه در استارت مسابقه برخورد رخ خواهد داد و هیچ کس نمی‌داند کی و کجا، اگر درگیر آن شوید همیشه اتفاق بدی خواهد بود و هیچ کلامی برای توصیف آن وجود ندارد.

    به هر حال دیگر مهم نیست، ما نمی‌توانیم چیزهایی را کنترل کنیم که تحت کنترلمان نیستند، ما نیاز داریم روی مواردی تمرکز کنیم که در دستانمان هستند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-10-14 19:31:00
نظر دهید

۳ نظر
میرزا کوچک خان
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
فک کردم فتل منظورت فتح الله زاده اس
محسن
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۱
علت فکر شما مربوط به گستردگی اطلاعات و مطالعه ورزشی شماست.یه هفته که خبر ورزشی ببینی و بشنوی صدبار اسم این فتل را میشنوی،
۲
میرزا کوچک خان
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۱۴
نه بابا واقعا
معلومه خیلی بیکار و علافی پس که روزی صد بار فقط اسم اینو میشنوی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر