فهرست
غایبِ بزرگ دربی تهران/ محسن بنگر فصل را از دست داد
غایبِ بزرگ دربی تهران/ محسن بنگر فصل را از دست داد

غایبِ بزرگ دربی تهران/ محسن بنگر فصل را از دست داد

آی اسپورت- در جریان مسابقه پرسپولیسی ها با استقلال خوزستان، تصور می شد آسیب دیدگی محسن بنگر چندان جدی نباشد و تنها فرصت حضور در بازی برابر سپاهان را از این بازیکن بگیرد. کادر پزشکی باشگاه، تلاش زیادی کردند تا محسن بتواند به هر قیمتی به دیدار با لخویا برسد، این مدافع با تیم راهی قطر شد و مسابقه را از روی نیمکت آغاز کرد و ثانیه هایی پیش از دریافت گل، قرار بود به عنوان تعویضی وارد زمین شود که برانکو از این تصمیم منصرف شد.

فشاری که در روزهای اخیر به انگشت پای محسن بنگر وارد شد، حالا آسیب دیدگی این مدافع را جدی کرده است. مدافع شمالی سرخپوشان، ادامه این فصل را از دست داده و در هیچکدام از مسابقه های باقی مانده نمی تواند برای تیم برانکو به میدان برود. او حالا دو مسابقه کلیدی قرمزها در هفته های آتی را از دست می دهد. اولی بازی با بنیادکار به عنوان آخرین مسابقه مرحله گروهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و دومی، دربی تهران در هفته آخر رقابت های لیگ برتر.


بنگر به عنوان یکی از  باثبات ترین مدافعان فصل پرسپولیس، تنها 4 مسابقه از 26 مسابقه تیمش در لیگ برتر را از دست داده است. او 3 بار به دلیل محرومیت و یک بار به خاطر مصدومیت، فرصت همراهی تیمش را نداشته و حالا در 4 بازی آخر لیگ نیز همراه پرسپولیسی ها نخواهد بود.

     
آی اسپورت
2015-04-25 15:17:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر