فهرست
هشدار وزارت ورزش به مخالفان کی‌روش: نمی‌خواهید بروید!
هشدار وزارت ورزش به مخالفان کی‌روش: نمی‌خواهید بروید!

هشدار وزارت ورزش به مخالفان کی‌روش: نمی‌خواهید بروید!

آی اسپورت - وزارت ورزش در موضعی کاملا متفاوت از ماه‌های قبل، پشت کی‌روش ایستاده و از او و برنامه‌هایش حمایت می‌کند. زمانی که مذاکرات کفاشیان و کی‌روش به بن‌بست رسیده بود. حسنی‌خو نماینده وزارت ورزش با ورود به مذاکرات کی‌روش را راضی به ماندن کرد. یکی از ناراحتی‌های اصلی کی‌روش که در مذاکراتش با کفاشیان و حسنی‌خو مطرح شد، مخالفانش در فدراسیون فوتبال بودند. علیرضا اسدی دبیرکل جدید فدراسیون فوتبال که عملکرد تیم ملی در دوران کی‌روش را زیر سوال برد و محمود اسلامیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال که کی‌روش را فاقد توانایی مدیریت و سرمربیگری می‌داند.

حسنی‌خو امروز پس از جلسه نهایی با کارلوس کی‌روش، علنا از همه مخالفان کی‌روش خواست اگر مخالف تفاهم فعلی هستند از فدراسیون بروند: «اگر در راه موفقیت تیم ملی، فدراسیون فوتبال نمی‌تواند کار را به خوبی مدیریت کند و صحبت‌ها در خصوص تیم ملی دو صدا باشد، کفاشیان باید این موضوع را مدیریت کرده تا تیم ملی آرامش داشته باشد. اگر کسی نمی‌تواند با کارلوس‌ کی‌روش کار کند و تفکری غیر از این تفاهمنامه دارد، بهتر است از فدراسیون فوتبال برود. فدراسیون فوتبال برای ادامه فعالیت کارلوس کی‌روش متعهد شد تمام حمایت‌های مادی و معنوی را از کی‌روش انجام می‌دهد. رسیدن به چنین تفاهم سه‌جانبه‌ای بازی برد‌- برد بود. مطمئنا اگر تیم ملی موفق شود جامعه ایران و ورزش کشور پیروز شده و اگر هم موفقیتی کسب نشود همه ما ضرر کرده‌ایم. مقام معظم رهبری در صحبت‌هایشان از همدلی و همزبانی دولت و ملت گفته‌اند و همه ما باید دست به دست هم دهیم تا تیم ملی شرایط خوبی برای رفتن به جام جهانی داشته باشد.»

حسنی‌خو در پاسخ به خبرنگان از آوردن نام افراد مورد نظرش طفره رفت و حاضر نشد گمانه‌زنی خبرنگاران درباره اسدی و اسلامیان را هم تایید کند: «خواهش می‌کنم از کسی اسم نیاورید. در جمهوری اسلامی و در حال حاضر وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون فوتبال برای کار کردن کی‌روش تفاهم کرده تا شرایط فراهم شود. هر کسی پیش از این نظری داشته اما اکنون اوضاع فرق کرده و مطمئنا کفاشیان این تفاهمنامه را به همه اعضای فدراسیون فوتبال ابلاغ خواهد کرد. بهتر است در این میان از کسی اسمی برده نشود و توافقی هم که ما انجام داده‌ایم برای پیشرفت کار تیم ملی است و موضوع کی‌روش نیست بلکه همه باید از تیم ملی حمایت کنند، سرمربی تیم ملی هم یکی از اعضای پازل این توافق است که باید از او حمایت شود.»

     
آی اسپورت
2015-04-25 16:08:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر