فهرست
دیسلایک؛ نیمکت‎نشین در نقش توپ‎جمع‎کن!
دیسلایک؛ نیمکت‎نشین در نقش توپ‎جمع‎کن!

دیسلایک؛ نیمکت‎نشین در نقش توپ‎جمع‎کن!

آی اسپورت – وینفرد شفر در نشست خبری خود بعد از بازی با پدیده از حرکت یکی از نیمکت‎نشینان این تیم در انداختن توپ به زمین و متوقف کردن بازی انتقاد کرد. او گفت: «در رابطه با یک نفر روی نیمکت حریف خوشحال نیستم. یک فرصت خیلی خوب ضد حمله برای تیم ما بود؛ اما یک نفر از تیم حریف توپی به داخل زمین فرستاد. شاید او از اینکه قرارداد دارد و بازی نمی کند، ناراحت بوده و می خواسته بازی کند.»

هنوز مشخص نیست چه کسی روی نیمکت پدیده این کار را انجام داد اما این اتفاق دقیقا روی یک ضدحمله خطرناک استقلال رخ داد که می‎توانست برای این تیم به گل منجر شود. سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر سازمان لیگ هم این اتفاق را تایید کرد و البته واکنش او این بود: «در مورد اتفاقات آخر بازی و توپی که بازیکنان پدیده به زمین پرتاب کردند باید بگویم که خودتان هم می‎گویید که اتفاق عجیب، این اتفاقات نباید در این سطح از بازی‌ها رخ بدهد. کسانی که توپ را در حین برگزاری بازی به زمین پرتاب کردند کار بسیار اشتباهی انجام دادند.»

انگار بعد از این که توپ‎جمع‎کن‎ها در مشهد زیر ذره‎بین قرار گرفتند، حالا وظیفه وقت‎کشی و ایجاد اختلال در حملات حریفان بر عهده نیمکت‎نشینان تیم‎های مشهدی افتاده.

۱۵۵ ۳  
آی اسپورت
2018-01-19 18:48:00
نظر دهید

۳ نظر
موراتا
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۴:۰۳
این دلقک بازی تو مشهد فقط با یه محرومیت نقره داغ کن تمام میشه
اصغر
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۲
کمیته انضباطی الان تشویق می‌کنه. اگر جلوی اینکار الان گرفته نشود. در بازی های بعدی تکرار میشود. البته فدراسیون بی صاحب تر از این حرفا ست
یونس
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
جرعت میکرد این توپ جمع کن جلو پرسپولیس این کارو میکرد ..نه کیسه حقیر...زورش به ضعیفا رسیده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر