فهرست
برانکو: سومین قهرمانی سخت‌ترین قهرمانی بود
برانکو: سومین قهرمانی سخت‌ترین قهرمانی بود

برانکو: سومین قهرمانی سخت‌ترین قهرمانی بود

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس پس از قهرمانی تیمش برای سومین سال متوالی در لیگ برتر درباره سختی‌های مشکلاتی که سر راه او و تیمش بود حرف زد.

شیرین‌‌ترین قهرمانی ما بود

سومین قهرمانی سخت‌ترین قهرمانی است، این مسئله اثباتی درباره کار مستمر ماست و در واقع این قهرمانی شیرین‌ترین قهرمانی بود. خیلی کم تیمی در دنیا وجود دارد که سه سال متوالی قهرمان شود، به خصوص در شرایط سختی که ما داشتیم. ما سال قبل هم محروم بودیم و بازیکن نگرفتیم، ما تیمی بودیم که در سه سال اخیر فشرده‌ترین برنامه‌ها را داشتیم، اما در همه جام‌ها موفق عمل کردیم. امسال هم سوپرجام را گرفتیم و قهرمان لیگ شدیم و حتی به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفتیم و نیمه نهایی جام حذفی هم در انتظار ماست. ما به عملکرد خودمان افتخار می‌کنیم و خوشحالم که بازیکنان خوبی دارم و نتایج عجیبی را رقم زده‌اند.

نتایجی که گرفتیم شگفت انگیز است

این قهرمانی‌ها سطح توقعات را بالا می‌برد و تیم‌های دیگر برای قهرمان شدن خواهند جنگید و این شاید کار را سخت کند. به خاطر همین گفتم که سومین قهرمانی اهمیت خاصی دارد، چون همه به دنبال این هستند که کیفیت خود را نشان دهند، می‌دانیم که تراکتورسازی سه کاپیتان تیم ملی را گرفت، سپاهان و استقلال هم تیم‌های قدرتمندی هستتند و به همین خاطر نتایجی که گرفتیم شگفت‌انگیز است، اما فصل به فصل انتظارات بیشتر می‌شود، اما ما باید با این انتظارات زندگی کنیم، باید بدانند که در پرسپولیس هستند و کسی که نتواند در این شرایط بازی کند جایش در پرسپولیس نیست. بازیکنان نشان دادند که این کیفیت را دارند.

هیچ کسی به کمک نکرد

بازیکنان تحت فشار زیادی بودند و انتظار زیادی از آنها می‌رفت، می‌دانستیم که روی چه زمینی بازی می‌کنیم که خودش یک مانع برای بازی ما بود، طبیعی است که استرس تأثیر خودش را می‌گذارد، اما نهایتا ما قهرمانانه جنگیدیم و از همه شیرین‌تر این است که هیچ‌کسی به ما برای قهرمانی کمک نکرد، ما همه چیز را در زمین به دست آوردیم. با همه بی‌عدالتی‌ها و خستگی‌ها نتوانستند ما را متوقف کنند، به خصوص در نیم‌فصل دوم که واقعاً سخت بود، ما هر پنج روز یک بازی داشتیم و ما امکان تمرین درست نداشتیم، اما به بهترین شکل همه را حل کردیم.

نیازی به بازیکنان جدید نداریم

تا به حال درباره لیست صحبت نشده چون همه تمرکز ما روی بازی‌ها بود اما همه بازیکنان فعلی ما تحت قرارداد هستند، انصاری و ماهینی هم برمی‌گردند، ربیع‌خواه هم سلامتی خود را به دست آورده و عملاً نیاز به بازیکن جدید نداریم، اما برخی بازیکنان پیشنهادهایی دارند و باید دید تکلیف آنها چه می‌شود.

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-05-17 11:52:00
نظر دهید

۴ نظر
خورشید
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۰۰
دوستت دارم برانکو
بمون
تو باعث جذابیت لیگ ایران شدی،فصل بعد فصل سخت تری هست اما ما همیشه پشت تو و پرسپولیس جانمان هستیم
وزیر و کمیته داوران
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۴۶
موافقیم.
۲
محسن
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۴۰
در مقابل تیمهای مدعی به جز استقلال بی عرضه،این شما نبودید که موفق بودید.دلوران سطح جهانی شما بودند.هم در بازیهای مسقیم شما با انها و هم دزدیدن امتیازات سپاهان و استقلال در مقابل تراکتور و یکی دو تیم دیگر.قهرمانی سوم شما اصلا سخت نبوده.با گلزنیهای مداوم افتخار داوری کشور جناب فغانی.
۲
فرهاد
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۱۴
اره چون همه فهمیده بودند دولت مهندسی قهرمانی را ریخته مزاحم داوران می شدند به نظرم جام را به فغانی بدهید بالا ببرد نه برانگوه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر